Yahudiler dünyayı (ve medyayı) kontrol ediyor ve muhtemelen Avrupa’ya yapılan büyük göçün sorumlusu.

Temel teori, Yahudilerin büyük medyayı kontrol ettiği veya en azından gazeteciler aracılığıyla çok etkili olduğu yönündedir. Bu medya haberler gibi şeylerdir, örneğin “atlantik” veya aklınıza ne gelirse gelir. Teoriye göre yahudiler de youtube, facebook, instagram ve google gibi diğer medyayı ve tabii ki diğerlerini kontrol ediyor. Haber kanalları ve ağırlıklı olarak TV odaklı “normal” kanallar da yahudiler tarafından kontrol ediliyor. Kuramcıların iddia ettiği bir başka fikir de, Yahudilerin pratikte Hollywood’a sahip olduğudur. Yahudiler bu medya aracılığıyla tipik Batı fikirlerini ve normlarını, temelde kültürü baltalıyor ve çok kültürlülüğü, göçü, azınlıkları, aşırı feminizmi savunuyor ve ayrıca, örneğin sömürgecilikte etkili olan eski insanların heykellerini yok ediyor. Teoriye inananların da söyleyeceği gibi, birkaç ay önce “yahudi medyasının” her yerinde olduğunu duydunuz.

Bu teorisyenlerin atıfta bulunduğu ana kanıt, Yahudilerin aslında google, instagram, youtube, facebook ve diğer büyük medyaya sahip olduğudur, bu bir teori değil, gerçek, eğer bana inanmıyorsanız gidin ve google kimin neyin sahibi ve kendin göreceksin. Yahudilerin üzerinde durduğu diğer şeyler Hollywood ve film endüstrisinin çoğu, örneğin birçok Yahudi “Yenilmezler oyun sonu” yazdı. Disney ayrıca yahudilere aittir ve bu, tabii ki Star Wars, Pixar, Disney + ‘ın da yahudilere ait olduğu anlamına gelir. Yahudiler de bahsettiğim gibi “atlantik” gibi haberlerin çoğuna sahipler. İsveç’te, Yahudi ailesi “Bonnier” çoğu medyanın sahibi ve yahudiler aslında oldukça etkili, “Dagens nyheter” bir örnek, Yahudi.

Çok kültürlülük ve göçmenlik, yani büyük ölçüde Avrupa’da uygulanan iki fikir, bu fikirler aynı zamanda yahudi fikirlerdi ve tarih boyunca birçok yahudi, bunun uygulanmasında ve evriminde etkili oldu. Örneğin İsveç’te göçün tamamen başarısız olduğunu (toplu suç ve işsiz) görebilirsiniz ve çoğu Avrupa ülkesinde bu durum böyledir, bu yüzden sağ popülizm buna bir tepki olarak çok ana akımdır. Wikipedia’ya göre Almanya’nın lideri en az iki kez çokkültürlülük hakkında tamamen başarısız olduğunu yorumladı, bu yüzden bu sadece bir teori değil, kültürel marksizm teorilerinin muhalifleri olan liberal liderler bile aynı fikirde.

Avrupa göçten hiç fayda sağlamadı, bu da açıklamaya gerek yok çünkü çoğu insan ne olduğunu zaten biliyor. Bir düşünün, tüm Avrupa tarihi boyunca yahudiler taciz edildi, ki siz de bildiğinizden emin olun, eğer o zaman Avrupa toplumu daha çok kültürlü, azınlık dostu olur ve beyazların nüfusu bu Araplar ve Afrikalılarla çocuk sahibi olmaya başlar ki bu da değişir. Nüfusun daha Arap, Afrikalı ve Yahudi görünmesi, bu da nüfusun Yahudileri ülkelere kabul edeceği anlamına geliyor, bu da iktidara gelmelerini açıkça kolaylaştırıyor. Beyaz insanlar daha az çocuk alırken (ve doğduğundan daha fazla insan ölürken temelde ölüyor), göçmenler 3-4 çocuk alıyor ve daha da büyüyor. İnsanlar sonunda çocuk sahibi olmaya başlayacaklar ve şimdi ve her zaman “Avrupalı” olarak kabul edilen şey bir şekilde yok olacak. Avrupa kültürü de medya aracılığıyla yok ediliyor.

Dürüst olacağım, nefret ediyorum ama yahudiler her şeyi kontrol ediyor ve çok güçlü olduklarından iç karartıcı hiçbir şey yapamıyorum, yapabileceğim tek şey Avrupa’nın bir kanser hücresi gibi ve korkunç bir enfeksiyonla yavaş yavaş ölmesini izlemek. 15 yaşındayım ve İsveç’te yaşıyorum, bu yüzden hayatım boyunca ırkımın öldüğünü ve vikinglerin ve sevdiğim şeylerin kültürünün yok edildiğini ve yerini bir İsveç ve Avrupa’nın aldığını göreceğim, ancak bununla ilgili her şey sadece isimde her şey başkalarıyla ilgili olduğu için hiçbir şey bizimle değil.

beni depresyona sokuyor, üzüyor, kızdırıyor ve ne demek istediğimi anlıyorsanız, örneğin gece yarısı ölümü düşündüğünüzde hissettiğin mutlak umutsuzluk hissine kapılıyorum.

siz kızlar ve erkekler ne düşünüyorsunuz? Doğru olduğuna inandığım bu “komplo teorisi” ni çürüten bir kanıt henüz bulamadım.

“Yahudiler dünyayı (ve medyayı) kontrol ediyor ve muhtemelen Avrupa’ya yapılan büyük göçün sorumlusu.” üzerine 18 yorum

1. Kütahya dan kimler var. Yahudiler dünyayı (ve medyayı) kontrol ediyor ve muhtemelen Avrupa’ya yapılan büyük göçün sorumlusu. . Mrb siten ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , memo – 324

2. Balıkesir merkezden ben doruk. Mrb siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 24-12-2020 21:44:17

3. Artvin merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-12-2020 23:36:00

4. Adana merkezden ben mehmet. Selamlar web siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 11-01-2021 18:44:25

5. Trabzon merkezden ben memo. Selam paylaşımınız harbiden dikkat çekici, saolun 16-01-2021 18:54:57

6. Bu konu : ” Yahudiler dünyayı (ve medyayı) kontrol ediyor ve muhtemelen Avrupa’ya yapılan büyük göçün sorumlusu. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 378

7. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 01-02-2021 04:42:03

8. Ankara merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-02-2021 14:36:54

9. Bu konu : ” Yahudiler dünyayı (ve medyayı) kontrol ediyor ve muhtemelen Avrupa’ya yapılan büyük göçün sorumlusu. ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 134

10. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-02-2021 12:38:11

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link