Yeni telefonumun NFC için açık bir ayarı olduğunu fark ettim ve ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Baktı ve geldi..

Yakın Alan İletişimi (NFC), bir bağlantı başlatmak için tipik olarak 4 cm veya daha az mesafe gerektiren bir dizi kısa menzilli kablosuz teknolojidir. NFC, küçük veri yüklerini bir NFC etiketi ile Android destekli bir cihaz arasında veya iki Android destekli cihaz arasında paylaşmanıza olanak tanır. Etiketler karmaşıklık açısından değişebilir.

FUCK neden böyle bir şey?

Düzenleme : Birisi, telefonumu bir VPN’yi nasıl düzgün bir şekilde kullanacağımı ve başka neler yapabileceğimi ayarlamanın güvenli bir yolunu bana DM’den gönderebilir mi? Bazı çevrimiçi güvenlik sorunları yaşadım ve güvenliğimin ihlal edilmiş olabileceğini düşünüyorum. Önceki tüm e-postaları silip baştan başlamalı mıyım?

91 Comments

1. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Merhabalar web siten valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 65

2. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

3. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun , hatice – 136

5. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 140

6. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha çok iyi, şukuladım , ali – 257

8. Muğla merkezden ben Emine. Slm sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 00:15:18

9. Giresun merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 17-07-2021 00:17:04

10. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, şukuladım

11. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 452

12. Tunceli merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım 17-07-2021 00:23:21

13. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 479

14. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

15. Kahramanmaraş dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Merhaba herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 54

16. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 328

17. Selamın aleyküm web siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

18. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 374

19. Kırklareli merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım cidden hoşuma gitti, sağolun 17-07-2021 00:40:46

20. Hatay merkezden ben memo. Selam herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 17-07-2021 00:41:07

21. selam arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım

22. Balıkesir dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Slm web siten cidden çok iyi, tebrikler , emin – 186

23. Bingöl merkezden ben mehmet. Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 00:48:43

24. Kahramanmaraş dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Slm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 223

25. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

26. Selam herkese siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

27. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 219

28. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

29. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran edici, saolun , hatice – 122

31. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Slm siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun , banu – 64

32. Çanakkale merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, sağolun 17-07-2021 01:14:31

33. Artvin dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 314

34. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Merhaba siten gerçekten hayran bıraktı, saolun 17-07-2021 01:18:54

35. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 17-07-2021 01:22:04

36. Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, şukuladım

37. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 216

38. Hatay dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, teşekkürler , Emine – 281

39. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 16

40. Uşak merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi gerçekten çok güzel, saolun 17-07-2021 01:29:17

41. Selamlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

42. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

43. Gümüşhane dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Slm siteniz harbiden güzel, saolun , emin – 314

44. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi vallaha iyi, saolun 17-07-2021 01:37:33

45. Diyarbakır merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 17-07-2021 01:38:31

46. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 270

47. Diyarbakır merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 17-07-2021 01:40:21

48. Isparta dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Slm sayfan inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 14

49. Trabzon dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 249

50. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

51. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 01:45:40

52. Erzurum dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 495

53. Afyon merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 17-07-2021 01:47:11

54. Kocaeli dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Selamlar paylaşımın yeminle hayran edici, teşekkürler , gaye – 214

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 301

56. Hakkari dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . selam arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 441

57. Tokat merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, teraziye tıkladım 17-07-2021 02:05:08

58. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 259

59. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 287

60. Erzurum dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, sağolun , ali – 221

61. Kocaeli dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 60

62. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 07:36:54

63. Muş merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-07-2021 08:05:00

64. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

65. Çankırı dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Selam herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 337

66. Bursa merkezden ben mehmet. Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 18-07-2021 10:22:50

67. selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkat çekici, teşekkürler

68. Şanlıurfa dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 418

69. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 20-07-2021 03:56:22

70. Sakarya dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . merhaba arkadaşlar sayfa inanki iyi, teşekkürler , Emine – 239

71. Artvin merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 22-07-2021 19:34:04

72. Giresun merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 23-07-2021 02:50:38

73. Adıyaman dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , banu – 464

74. Ağrı dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Mrb paylaşım ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 404

75. Balıkesir dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Merhabalar sayfanız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 382

76. Kayseri dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . Mrb web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 441

77. Van merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-08-2021 23:44:59

78. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 371

79. Ağrı dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 371

80. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, saolun , Emine – 79

81. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi cidden iyi, teşekkürler 26-08-2021 16:55:26

82. Bu konu : ” Yakın Alan İletişimi (NFC) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, saolun , – 325

83. Merhabalar web siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

84. Batman dan kimler var. Yakın Alan İletişimi (NFC) . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 373

85. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

Write A Comment