Bana deli deyin ama 5 dakika önce değil haberleri izliyordum. Yakın çekim yapan insanlar iğneleri tamamen garip tutuyorlardı ve iğne yaklaştığında her şey bulanıklaştı. Bir DVR’ye ihtiyacım var çünkü “Kimse bu saçmalığa inanmayacak. Bir çekimde sanki kol kol kolu tuhaf bandaid şekli iğneyi saklıyordu, insanlar bu b rulosuna ateş mi veriyor? Yoksa burada fcc’nin söylemesi gereken bir şey mi var? TV’de sallanan çekimler hakkında?

Author

45 Comments

1. Merhaba sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

2. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

3. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 348

5. Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba web siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 25-04-2021 03:20:08

6. Sakarya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 25-04-2021 10:11:27

7. Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha güzel, saolun , emin – 484

8. Kars dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler , hatice – 223

9. Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 392

10. Ordu dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun , memo – 157

11. merhaba arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

12. Tunceli dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Selam herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , ziya – 234

13. Tunceli dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 399

14. Balıkesir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-05-2021 15:47:47

15. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Slm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 326

16. Kars dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Selam paylaşımınız ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 76

17. Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 253

18. Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 387

19. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, sağolun , – 426

21. Amasya dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Slm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 139

22. Sivas merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-06-2021 17:04:08

23. Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. Selam siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 87

24. Niğde merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 10-06-2021 18:45:21

25. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 16-06-2021 10:00:11

26. Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım , ziya – 198

27. Selam herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

28. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler

29. Mrb web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

30. Sakarya dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Selam paylaşımın inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 165

31. Bayburt merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun 28-06-2021 18:54:27

32. Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 185

33. Çankırı dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Merhaba paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 478

34. Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 194

35. Muğla dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Merhabalar sayfa vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 365

36. Kocaeli dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 231

37. Manisa dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, saolun , ali – 471

38. Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 325

39. Van dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 178

40. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

41. Bitlis merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 25-07-2021 03:37:19

42. Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Rize dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . selamun aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ziya – 147

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link