Bana deli deyin ama 5 dakika önce değil haberleri izliyordum. Yakın çekim yapan insanlar iğneleri tamamen garip tutuyorlardı ve iğne yaklaştığında her şey bulanıklaştı. Bir DVR’ye ihtiyacım var çünkü “Kimse bu saçmalığa inanmayacak. Bir çekimde sanki kol kol kolu tuhaf bandaid şekli iğneyi saklıyordu, insanlar bu b rulosuna ateş mi veriyor? Yoksa burada fcc’nin söylemesi gereken bir şey mi var? TV’de sallanan çekimler hakkında?

Author

10 Comments

1. Merhaba sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

2. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

3. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 348

5. Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba web siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 25-04-2021 03:20:08

6. Sakarya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 25-04-2021 10:11:27

7. Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha güzel, saolun , emin – 484

8. Kars dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler , hatice – 223

9. Bu konu : ” Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. ” çok güzel. Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 392

10. Ordu dan kimler var. Yakın çekimlerin bulanık / engellenmiş görüntüleri. . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun , memo – 157

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link