Yakın gelecek teorim

Tüm bu çılgın şeyler olup bittiği ve ortaya çıktığı için ve hükümet kehanetlerini yerine getirmeye çalıştığından ve bahse girerim ki, bazı kötü şeyler yapacaklar ve kalplerimize korku salmak veya bir tür dini başlatmak için bir hologram veya İsa’dan bir şey yapmaya çalışacaklar. Amerika’da savaşlar, sonun İsa’ya yaklaştığını ve herkesin çıldıracağını ve İncil ile yarısını zaten beyin yıkamış olan inananlar ve inanmayanlar arasında çok fazla heyecanlanacağını ve bazılarını yerine getirmeye çalıştıkları konusunda tuhaf olduklarını söyleyebilirler. ne yaptıklarını göreceğiz diye

“Yakın gelecek teorim” üzerine 10 yorum

1. Eskişehir merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-09-2020 08:41:30

2. Kırşehir merkezden ben banu. Slm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 05-09-2020 04:06:09

3. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:20:20

4. Nevşehir dan kimler var. Yakın gelecek teorim . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, tebrikler , ziya – 76

5. Ordu dan kimler var. Yakın gelecek teorim . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun , banu – 139

Yorum yapın