Bunu okumamayı tercih ederseniz en azından bağladığım resimlere bakın, 4 resim her biri kare kare 2 ila 3 saniyeden oluşuyor ve ellerini başının üstüne bağlı bir kadına benzeyen son fotoğrafa götürüyor. https://imgur.com/a/wJTHNO8 Düzen: Videoya bağlantı https://www.youtube.com/watch?v=eo1Oe3cGU50 Konuyla ilgili bazı ilginç şeyler için youtube yorum bölümüne göz atın. Düzenleme: Orjinal Bağlantı https://web.archive.org/web/20170215160207/http://worldcorpo.net/

Bugün, John Podesta’nın bir çocuğa işkence yaptığını gösteren korkunç görüntülere rastladım. Sahte olsun ya da olmasın, gördüğüm en rahatsız edici görüntülerden biri, birinin öldürüldüğünü ya da havaya uçtuğunu görmek bir şey, ama acı çeken zavallı bir çocuğu duymak, bu sesleri kafamdan çıkaracak hiçbir şey yok.

Onu izlerken, tavşan deliğinden hızla aşağıya daldım. Yorumları okumak, ses karşılaştırmaları vb.

İşte benim fikrim: Bilinmeyen adam çocuğa adını söylemesi için bağırıyor, çocuğun John dediğini duyuyorum, sonra yetişkin tekrar söylüyor ve çocuk bir kez daha kulaklarıma göre John diyor. Ondan sonra yetişkinin “diğer adım ne” dediğini duydum, bu da çocuk da baba diye yanıt veriyor, sonra yetişkin de “Ben senin babanım, bundan sonra bana baban diyeceksin” yanıtını veriyor.

Gerçekten çocuğun önce John dediğine inanıyorum, sonra babasına geçti. Zaten baba olarak anılıyorsa, yetişkinin “diğer adımı söyle” demesi için hiçbir neden yok.

Ayrıca, birkaçını sağlayacağım ekran görüntülerine yakından bakarsanız, 31 saniyede ve tüm saniyede bir erkeğin neredeyse görünür bir siluetini görebileceğinizi fark edeceksiniz. Sonra bir duş başlığının, cam kapılara benzeyen bir şeyin arkasındaki bir dişi silüetinin üzerine kaldırıldığını görüyorsunuz, tahmin ettiğim şey son derece sıcak su ile püskürtülüyor. Ve 30’uncu 40’lık saniyeye devam ederseniz ve yavaşlarsanız, kişi sanki cama karşı, başı cama bastırılmış ve kolları havaya zincirlenmiş halde duruyormuş gibi görünen başka bir siluet göreceksiniz.

Mobil format için özür dilerim. Bu benim ilk ciddi görevim.

Author

32 Comments

1. Bu konu : ” Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 59

2. Kahramanmaraş dan kimler var. Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm . Slm sayfan cidden çok güzel, face de paylaştım , ziya – 295

3. Bu konu : ” Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 86

4. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

5. Kırşehir dan kimler var. Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 440

6. Amasya dan kimler var. Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm . Merhabalar web siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 442

7. Tunceli dan kimler var. Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm . Selam paylaşım inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 149

8. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

10. Çorum dan kimler var. Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm . Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun , gaye – 141

11. Bu konu : ” Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki iyi, şukuladım , emin – 118

12. Kayseri merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 05-06-2021 12:17:49

13. Bu konu : ” Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, sağolun , Hasan – 221

14. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

15. Batman merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 20-06-2021 22:33:44

16. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, twitter da paylaştım

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 161

18. Balıkesir dan kimler var. Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , gaye – 67

19. Bu konu : ” Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 345

20. Merhaba paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

21. Bu konu : ” Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun , – 276

22. Bu konu : ” Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 280

23. Van dan kimler var. Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm . Merhaba sayfa inanki çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 357

24. Bu konu : ” Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 458

25. Hakkari merkezden ben doruk. Selam sayfan inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-07-2021 18:35:51

26. Bu konu : ” Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 462

27. Bu konu : ” Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 309

28. Bilecik dan kimler var. Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm . Merhaba paylaşım ciddiyim iyi, şukuladım , Emine – 405

29. Zonguldak dan kimler var. Yakın zamanda j.podesta’nın konuşulamaz şeyler yaptığı iddia edilen görüntülerini gördüm. İşte benim görüşüm . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link