Tom Hanks veya karısı Rita Wilson için ikna edici bir “yaşam kanıtı” görmediğimi düşündüm.

Son zamanlarda Hanks hakkındaki tüm kargaşayı göz önünde bulundurursak, temelde yeryüzünden düşmesi biraz şaşırtıcı.

Öldü mü? Yunanistan’da bir sığınakta mı? Saklanmak mı?

Yaptığı filmlerden hiçbir haber yok ve “Covid’e kapılan” ilk “yüksek profilli” insanlardan biri olan birinin, orada aşı satmaması şaşırtıcı.

İlluminati’nin yüksek rahibi için, kamu görevlerinde terk edilmiş görünüyor.

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” Yakın zamanda Tom Hanks’ı dışarıda ve hayatta gören var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, saolun , memo – 327

2. Bu konu : ” Yakın zamanda Tom Hanks’ı dışarıda ve hayatta gören var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 345

3. Selam web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

4. Bu konu : ” Yakın zamanda Tom Hanks’ı dışarıda ve hayatta gören var mı? ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , – 192

5. Merhabalar sayfan yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

6. Hatay dan kimler var. Yakın zamanda Tom Hanks’ı dışarıda ve hayatta gören var mı? . Selam siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 406

7. Bu konu : ” Yakın zamanda Tom Hanks’ı dışarıda ve hayatta gören var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 324

8. Bu konu : ” Yakın zamanda Tom Hanks’ı dışarıda ve hayatta gören var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 375

9. Denizli dan kimler var. Yakın zamanda Tom Hanks’ı dışarıda ve hayatta gören var mı? . Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 250

10. Sakarya dan kimler var. Yakın zamanda Tom Hanks’ı dışarıda ve hayatta gören var mı? . Merhaba herkese siten valla güzel, teşekkürler , Aylin – 470

11. Bu konu : ” Yakın zamanda Tom Hanks’ı dışarıda ve hayatta gören var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, şukuladım , ahmet – 95

12. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan inanılmaz iyi, saolun 23-06-2021 20:07:28

13. Bu konu : ” Yakın zamanda Tom Hanks’ı dışarıda ve hayatta gören var mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 255

14. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran edici, face de paylaştım

15. Kütahya dan kimler var. Yakın zamanda Tom Hanks’ı dışarıda ve hayatta gören var mı? . Selamlar paylaşımın inanki çok iyi, facebookta paylaştım , – 249

16. Bu konu : ” Yakın zamanda Tom Hanks’ı dışarıda ve hayatta gören var mı? ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 53

17. Erzincan merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, twitter da paylaştım 15-07-2021 11:10:30

18. Sivas merkezden ben ziya. Slm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 20:29:24

19. Zonguldak dan kimler var. Yakın zamanda Tom Hanks’ı dışarıda ve hayatta gören var mı? . Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 148

20. Merhaba herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link