https://www.youtube.com/watch?v=ZJZxiNxYLpc&t=2128s

Gördüğünüz gibi bu adam önde gelen bir aşı uzmanı ve hatta Gates Vakfı için çalışıyordu. Aşı konusunda bilimin yanlış olduğunu söylüyor.

Geert Vanden Bossche PhD, Alman Enfeksiyon Araştırma Merkezi’nde Aşı Geliştirme Ofisi’nin başkanı olarak çalışan, uluslararası alanda tanınan bir aşı geliştiricisidir.

Aşılar ve Bağışıklama Ebola Aşı Programı için Küresel İttifakı koordine etti ve Küresel Sağlık Ortakları (WHO, Bill & Melinda Gates Vakfı, CDC, UNICEF), düzenleyiciler (FDA) ve aşı üreticileri ile işbirliği içinde entegre bir aşı çalışma planının uygulanmasına katkıda bulundu. Ebola aşısı adaylarının zamanında konuşlandırılması veya stoklanması.

Bir pandeminin ortasında profilaktik bir aşı kullanma ilkesini vurgulamak. Süreçte daha fazla viral varyant yaratma olasılığı yüksektir.

… KeeponSearchin tarafından gönderildi
[comments]

Author

12 Comments

1. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

2. Aksaray dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . Merhaba herkese paylaşım cidden güzel, sağolun , ali – 65

3. Eskişehir dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 17

4. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 124

5. Mrb bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 70

7. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 3

8. Ordu merkezden ben ziya. Merhaba siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2021 20:46:27

9. Çankırı dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . Mrb sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler , emin – 498

10. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 187

11. Sakarya merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 15-04-2021 18:30:14

12. Slm bu web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link