https://www.youtube.com/watch?v=ZJZxiNxYLpc&t=2128s

Gördüğünüz gibi bu adam önde gelen bir aşı uzmanı ve hatta Gates Vakfı için çalışıyordu. Aşı konusunda bilimin yanlış olduğunu söylüyor.

Geert Vanden Bossche PhD, Alman Enfeksiyon Araştırma Merkezi’nde Aşı Geliştirme Ofisi’nin başkanı olarak çalışan, uluslararası alanda tanınan bir aşı geliştiricisidir.

Aşılar ve Bağışıklama Ebola Aşı Programı için Küresel İttifakı koordine etti ve Küresel Sağlık Ortakları (WHO, Bill & Melinda Gates Vakfı, CDC, UNICEF), düzenleyiciler (FDA) ve aşı üreticileri ile işbirliği içinde entegre bir aşı çalışma planının uygulanmasına katkıda bulundu. Ebola aşısı adaylarının zamanında konuşlandırılması veya stoklanması.

Bir pandeminin ortasında profilaktik bir aşı kullanma ilkesini vurgulamak. Süreçte daha fazla viral varyant yaratma olasılığı yüksektir.

… KeeponSearchin tarafından gönderildi
[comments]

Author

36 Comments

1. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

2. Aksaray dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . Merhaba herkese paylaşım cidden güzel, sağolun , ali – 65

3. Eskişehir dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 17

4. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 124

5. Mrb bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 70

7. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 3

8. Ordu merkezden ben ziya. Merhaba siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2021 20:46:27

9. Çankırı dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . Mrb sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler , emin – 498

10. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 187

11. Sakarya merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 15-04-2021 18:30:14

12. Slm bu web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Diyarbakır dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . Slm sayfan vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 413

14. Bartın merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-04-2021 23:13:58

15. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 199

16. Artvin merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-04-2021 10:39:16

17. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 81

18. Batman dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . Merhaba siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 23

19. Selamın aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

20. Hakkari dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . Mrb siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 413

21. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 97

22. Erzurum merkezden ben ali. Slm paylaşım cidden çok iyi, teşekkürler 24-05-2021 15:29:02

23. Eskişehir dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 111

24. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 244

25. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 425

26. Erzurum dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . selamun aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 200

27. Merhaba bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

28. Erzurum dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 320

29. Isparta merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 02-07-2021 20:57:18

30. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 199

31. Selam herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

32. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 175

33. Diyarbakır dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . Selam herkese sayfan inanki güzel, sağolun , gaye – 282

34. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten harbiden iyi, teraziye tıkladım 19-07-2021 17:58:43

35. Merhabalar web siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

36. Mardin dan kimler var. Yakın zamanlı aşı hakkında izleyebileceğiniz en önemli röportaj. Bu en iyi virolog, aşının insanlığı nasıl yok edebileceğini gösteriyor. . Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 500

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link