Her şeyden önce, Pfizer ve Moderna’nın her ikisi de mRNA aşılarıdır (deneysel gen terapi aşıları)

Öte yandan, AstraZeneca ve Johnson & Johnson vektör aşılardır, yani aşının “klasik” formu oldukları anlamına gelir.

Şimdi kontrol edersen VAERS veritabanıPfizer ve Moderna’nın aşı ölümlerinin% 100’üne neden olduğunu göreceksiniz.

MSM kimi kötü bir şekilde aydınlatıyor?

Onlar oldu AstraZeneca’ya haftalardır saldırmak kan pıhtılaşması sorunu ile ve sence bugün ne oldu? onlar da şimdi Johnson & Johnson’a saldırmak AZ’ye saldırdıklarıyla aynı sebepten. İlginç, değil mi?

AstraZeneca’nın ABD’de bulunmadığını bu nedenle kimsenin ölmediğini iddia edebilirsiniz, bu doğru, ancak VAERS’in veritabanına göre de J & J’den kimse ölmedi.

Sanki seçkinler medyayı AZ & J & J’yi kötü bir ışık altına sokmak için kullanıyorlar, böylece kitleler DNA değiştirenleri alıyorlar, ama eminim burada sadece paranoyak oluyorum!

Gerçekte, tüm covid aşıları% 99,7 hayatta kalma oranıyla virüsten daha risklidir, ancak bunun nasıl sonuçlandığını görmek ilginç.

Author

20 Comments

1. Muş merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım cidden güzel, twitter da paylaştım 13-04-2021 17:15:47

2. Selamlar siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

3. Ordu merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız harbiden güzel, şukuladım 20-04-2021 13:03:36

4. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Yakın zamanlı aşılarda garip bir şeyler oluyor . Selamlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 303

5. Gürbüz Reply

Tokat dan kimler var. Yakın zamanlı aşılarda garip bir şeyler oluyor . merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 450

6. Bartın dan kimler var. Yakın zamanlı aşılarda garip bir şeyler oluyor . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 100

7. Eskişehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok iyi, şukuladım 08-05-2021 12:49:06

8. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşılarda garip bir şeyler oluyor ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, saolun , hatice – 120

9. Merhaba sayfanız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşılarda garip bir şeyler oluyor ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , banu – 274

11. Muğla merkezden ben mehmet. Selam sayfa harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-05-2021 08:01:12

12. Bu konu : ” Yakın zamanlı aşılarda garip bir şeyler oluyor ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 423

13. Selam web siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

14. Giresun merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 10-06-2021 10:37:46

15. Burdur dan kimler var. Yakın zamanlı aşılarda garip bir şeyler oluyor . Selamlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, saolun , banu – 30

16. Diyarbakır merkezden ben banu. Selam paylaşımınız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 06-07-2021 17:31:54

17. Burdur merkezden ben memo. Selam web siteniz valla hoşuma gitti, sağolun 15-07-2021 11:11:49

18. Konya dan kimler var. Yakın zamanlı aşılarda garip bir şeyler oluyor . selamun aleyküm paylaşımın valla çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 466

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link