Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey.

Başlayacağım ve bu konuda uzman olmadığımı söyleyeceğim, bu yanlış olabilir, ama tuhaf zamanlarda seviyoruz, bu noktada havada her şey yükseliyor.

Bir süredir görmediğim bir arkadaşımı görmeye gittim ve hayat ve iş hakkında konuşmaya başladık. Çalışmalarında bana, yakın bir durgunluğa neden olan şeyin ne olduğuna dair makul bir teori anlatmaya başladı. Bana İşsizlik Yardımı dağıtımlarıyla bir grup dolandırıcılıkla uğraşan bir şirketle doğrudan çalışan bir şirkette çalıştığını söylemeye başladı.

Bana, FDIC bankası olmadıkları için Bank of America’dan geçen güneydeki halkalardan, California’da ve daha yüksek gelirli şehir / eyaletlerde açılan bu hesapları nakde çevirip parayı denizaşırı ülkelere gönderdiğini anlattı. borcumuz var. Dolandırıcılığın gerçekleşmesinin en kötü yanı: hemen hemen ön ödemeli banka kartlarında 10.000 $ + var ve çoğu hesapta bunun hesapta herhangi bir güvenlik önlemi kurulmamış olması. Frqud’de kabaca 26 milyar dolar olduğunu ve şu anda arttığını söyledi.

Daha sonra nasıl daha yükseğe çıktığını söyledi ve baştan savıldı. Silindikten sonra, bu belirli ülkelerde paranın nereye gittiğini görmeyi bıraktı. Ayrıca Bank of America başarısız olursa başka bir durgunluk yaşanacağını ve bunun neredeyse yüz yıl önce olanlar kadar kötü olabileceğini söyledi. Ayrıca Wells Fargo’nun stres testinde başarısız olmasının iyi olmadığını ve Bank of America’nın geçtiğini ancak hiçbir şekilde geçmemesi gerektiğini söyledi.

Etrafta bulunduğum 30 yıldan fazla süredir çok şey gördüm, ancak arkada takviye jetleri patlayan kaçak bir arabada frensiz bir tepeye gidiyoruz.

Cep telefonumdayken herhangi bir yanlış yazım için özür dilerim.

“Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey.” üzerine 26 yorum

1. Ordu merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 29-08-2020 05:17:32

2. Niğde merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 09:25:05

3. Kastamonu merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 10:20:23

4. Bitlis merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan vallaha billaha çok güzel, tebrikler 02-09-2020 12:25:32

5. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 04-09-2020 10:31:19

6. Manisa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 02:38:17

7. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 08-10-2020 20:13:43

8. Adıyaman dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , banu – 489

9. Bu konu : ” Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. ” çok güzel. Selam web sitesi cidden hayran edici, face de paylaştım , hatice – 73

Yorum yapın