Başlayacağım ve bu konuda uzman olmadığımı söyleyeceğim, bu yanlış olabilir, ama tuhaf zamanlarda seviyoruz, bu noktada havada her şey yükseliyor.

Bir süredir görmediğim bir arkadaşımı görmeye gittim ve hayat ve iş hakkında konuşmaya başladık. Çalışmalarında bana, yakın bir durgunluğa neden olan şeyin ne olduğuna dair makul bir teori anlatmaya başladı. Bana İşsizlik Yardımı dağıtımlarıyla bir grup dolandırıcılıkla uğraşan bir şirketle doğrudan çalışan bir şirkette çalıştığını söylemeye başladı.

Bana, FDIC bankası olmadıkları için Bank of America’dan geçen güneydeki halkalardan, California’da ve daha yüksek gelirli şehir / eyaletlerde açılan bu hesapları nakde çevirip parayı denizaşırı ülkelere gönderdiğini anlattı. borcumuz var. Dolandırıcılığın gerçekleşmesinin en kötü yanı: hemen hemen ön ödemeli banka kartlarında 10.000 $ + var ve çoğu hesapta bunun hesapta herhangi bir güvenlik önlemi kurulmamış olması. Frqud’de kabaca 26 milyar dolar olduğunu ve şu anda arttığını söyledi.

Daha sonra nasıl daha yükseğe çıktığını söyledi ve baştan savıldı. Silindikten sonra, bu belirli ülkelerde paranın nereye gittiğini görmeyi bıraktı. Ayrıca Bank of America başarısız olursa başka bir durgunluk yaşanacağını ve bunun neredeyse yüz yıl önce olanlar kadar kötü olabileceğini söyledi. Ayrıca Wells Fargo’nun stres testinde başarısız olmasının iyi olmadığını ve Bank of America’nın geçtiğini ancak hiçbir şekilde geçmemesi gerektiğini söyledi.

Etrafta bulunduğum 30 yıldan fazla süredir çok şey gördüm, ancak arkada takviye jetleri patlayan kaçak bir arabada frensiz bir tepeye gidiyoruz.

Cep telefonumdayken herhangi bir yanlış yazım için özür dilerim.

Author

78 Comments

1. Ordu merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 29-08-2020 05:17:32

2. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

3. Niğde merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 09:25:05

4. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. Kars merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım 29-08-2020 09:40:04

7. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

8. Kastamonu merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 10:20:23

9. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

10. Edirne merkezden ben mehmet. Mrb sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım 29-08-2020 13:54:52

11. Van merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun 29-08-2020 19:41:30

12. Konya merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 30-08-2020 05:43:46

13. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

14. Bitlis merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan vallaha billaha çok güzel, tebrikler 02-09-2020 12:25:32

15. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

16. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 04-09-2020 10:31:19

17. Manisa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 02:38:17

18. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

19. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

20. selam arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

21. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 08-10-2020 20:13:43

22. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, sağolun

23. Adıyaman dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , banu – 489

24. Bu konu : ” Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. ” çok güzel. Selam web sitesi cidden hayran edici, face de paylaştım , hatice – 73

25. Mrb sayfa inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

26. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

27. Selam paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

28. Malatya dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 205

29. Burdur dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Slm siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 311

30. Ağrı dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 209

31. Sinop merkezden ben doruk. Slm siteniz cidden çok güzel, twitter da paylaştım 05-12-2020 11:47:56

32. Bu konu : ” Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 5

33. Selam herkese siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

34. Bu konu : ” Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 349

35. Merhabalar sayfanız harbiden güzel, facebookta paylaştım

36. Bu konu : ” Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle çok iyi, face de paylaştım , gaye – 133

37. Hatay dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Selamlar sayfanız inan ki hayran edici, face de paylaştım , banu – 232

38. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, saolun

39. Çankırı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun 21-12-2020 21:24:04

40. Şanlıurfa dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Mrb paylaşım yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 273

41. Malatya dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . selamun aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 458

42. Osmaniye merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teşekkürler 26-12-2020 02:17:16

43. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım inanki çok güzel, şukuladım 29-12-2020 02:46:37

44. Erzincan merkezden ben Emine. Mrb sayfa inanılmaz çok iyi, teşekkürler 31-12-2020 00:13:24

45. Burdur merkezden ben ali. Mrb web siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım 04-01-2021 01:09:24

46. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız cidden güzel, şukuladım 06-01-2021 13:36:10

47. Erzincan merkezden ben gaye. Mrb web siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-01-2021 07:07:25

48. Osmaniye dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 429

49. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

50. Siirt dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Slm sayfan gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , memo – 427

51. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

52. Sakarya dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Merhaba sayfa vallaha iyi, teraziye tıkladım , Emine – 147

53. Iğdır dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . selamun aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 420

54. Kastamonu dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Slm siteniz valla çok iyi, şukuladım , ziya – 247

55. Sinop merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 30-01-2021 02:20:59

56. Bu konu : ” Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 465

57. Merhabalar siten inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Slm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

59. Balıkesir merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 03:50:02

60. Tunceli merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 11:23:13

61. Bu konu : ” Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 294

62. Bu konu : ” Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, sağolun , ziya – 57

63. Giresun dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Merhaba bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 284

64. Bu konu : ” Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle çok güzel, saolun , Emine – 395

65. Bu konu : ” Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 164

66. Adıyaman dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . selam arkadaşlar sayfan harbiden güzel, teraziye tıkladım , Emine – 148

67. Ordu dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 286

68. Samsun dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, teşekkürler , ali – 133

69. Mardin dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Merhaba bu web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 494

70. Gürbüz Reply

Düzce dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . Slm sayfa cidden iyi, saolun , Gürbüz – 232

71. Denizli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan cidden güzel, facebookta paylaştım 17-04-2021 20:39:16

72. Selam herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

73. Trabzon dan kimler var. Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 112

74. Bu konu : ” Yakında başka bir resesyonla ya da en azından yakın gelecekte olabilecek olası bir sonuç hakkında duyduğum bir şey. ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 451

75. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok güzel, teşekkürler 07-05-2021 04:17:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link