Yakında dünyanın sonunun geleceğini bilseydiniz hayatınız nasıl değişirdi?

Diehold Vakfı’nın herhangi bir çalışmasını izliyorsanız, tüm yıldızların (Güneşimiz dahil) Güneş Saati Döngüsü olarak bilinen şeyi izlediğini öğrenmiş olacaksınız.

Her 12.068 yılda bir jeomanyetik kutuplar tersine döner ve Güneş nova’ya döner. Bu, büyük çevresel yıkıma neden olur ve gezegendeki çoğu yaşam ölür.

Bunun gerçekleşmesi planlanan bir sonraki sefer 2046’nın sonları. 26 yıl sonra.

Seçkinler bunun olacağını biliyor ve bunun için hazırlıklar yapıyorlar.

Yapmadın.

Lütfen neler olacağı konusunda kendinizi bilgilendirin.

Bu bilgiler dikkate alındığında siyasetin önemi var mı?

Spor önemli mi?

Çocuk sahibi olmak?

Kariyer?

Gelecek yoksa ne için çalışıyoruz?

Başka komploların önemi var mı? Hükümet, iş dünyası ve medyadaki yozlaşmış insanlar, bu gerçekleştiğinde geri kalanımızla birlikte ölecek.

Kutup kayması olduğunda ve güneş namazları olduğunda

Bu nihai kırmızı hap. Bunu bir kez yuttuğunuzda, hayata bakışınız asla aynı olmayacak.

Uyarı, bu bilgi zayıf ve zayıf olanlar için değildir.

“Yakında dünyanın sonunun geleceğini bilseydiniz hayatınız nasıl değişirdi?” üzerine 20 yorum

1. Malatya merkezden ben ahmet. Merhaba web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 20:00:01

2. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2020 16:26:38

3. Erzincan merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:57:23

4. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten harbiden hayran edici, şukuladım 02-10-2020 11:21:14

5. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-10-2020 12:04:53

Yorum yapın