Özellikle Georgia, Fulton ilçesinde seçmenim. Üçüncüsü için oy verirken, oylama merkezimde tuhaf sayıda Çinli insanın köşede dikilip Çince de Çinli olan işçilerden bazılarıyla konuşurken olduğunu fark ettim. Ne dediklerini bilmiyorum ve üzerlerinde maskeler vardı, bu yüzden izleniyorsa kimse dudaklarını göremezdi.

Şimdi, ırkçı değilim ama Fulton ilçesinde, hatta Georgia’da çok fazla Çinli yok. Sanırım gün boyunca oyları sıraladıkları ve Biden’ın yeteri kadar alamayacağını anladıkları için, bazı sahte Çin oy pusulalarını Biden’ın yerine koydular. Ayrıca bazı Çinli insanların birden çok kez oy kullanmaya başlamasına izin verdiler ve kimlikleri kontrol etmedikleri için kimse onları durduramadı. Bunun olduğuna dair zaten kanıtımız var. Gördüklerimin konuşacak kadar somut olmadığından korkuyordum, ama ülkenin dört bir yanından gelen tüm bu insanların gördüklerine tanıklık ettiğini görmek, sanırım ben de zamanı geldi.

Birinin bana bunun için doğru yönü göstermesine yardımcı olabilirse çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Author

18 Comments

1. Selam sayfanız gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

2. Bingöl merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 06-12-2020 14:03:49

3. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım

4. Ardahan dan kimler var. Yakınımdaki bir seçim bölgesinde yabancı bir düşmanın oy pusulalarını attığını gördüm. Ne yapabilirim? . Merhabalar web siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 435

5. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. Yakınımdaki bir seçim bölgesinde yabancı bir düşmanın oy pusulalarını attığını gördüm. Ne yapabilirim? . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 398

6. Kilis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, face de paylaştım 25-12-2020 18:49:41

7. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

8. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Mrb sayfa cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Yakınımdaki bir seçim bölgesinde yabancı bir düşmanın oy pusulalarını attığını gördüm. Ne yapabilirim? ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim çok iyi, saolun , ali – 374

11. Isparta dan kimler var. Yakınımdaki bir seçim bölgesinde yabancı bir düşmanın oy pusulalarını attığını gördüm. Ne yapabilirim? . Merhaba paylaşımınız inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 293

12. Artvin merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 02-02-2021 11:37:21

13. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım

14. Mersin dan kimler var. Yakınımdaki bir seçim bölgesinde yabancı bir düşmanın oy pusulalarını attığını gördüm. Ne yapabilirim? . Merhaba bu web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 224

15. Antalya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım 05-03-2021 18:56:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link