Merhaba gizem tutkunları! Bu yüzden, son birkaç aydır dünya çapında birçok Perili Köşk, Ev ve Mekan görüntüleyen ve size fotoğraflarla birlikte arkasındaki hikayeyi veren bir uygulama geliştiriyorum. Bu konudaki görüşlerinizi duymayı çok isterim ve iyileştirme için herhangi bir öneriniz memnuniyetle karşılanır 🙂

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.haunted.scary.places.nearme

Author

29 Comments

1. Merhaba paylaşımınız cidden mükemmel, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 102

3. Bartın merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-08-2021 00:17:09

4. Bu konu : ” Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla güzel, linkedinde paylaştım , memo – 98

5. Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması . Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 1

7. Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 20-08-2021 07:42:13

8. Bolu merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 21-08-2021 07:22:58

9. Bu konu : ” Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması ” çok güzel. Selamlar siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , – 342

10. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

11. Bingöl dan kimler var. Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, facebookta paylaştım , ali – 298

12. Bu konu : ” Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim çok güzel, şukuladım , ali – 313

13. Van dan kimler var. Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması . Merhabalar web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun , gaye – 239

14. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Afyon merkezden ben Emine. Selam paylaşımın valla dikkatimi çekti, şukuladım 25-08-2021 21:27:44

16. Şanlıurfa merkezden ben emin. Selam web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 16:21:40

17. Karabük merkezden ben hatice. Slm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 21:06:01

18. Bu konu : ” Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 148

19. Bu konu : ” Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması ” çok güzel. Selamlar siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 13

20. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması . Selamlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 371

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması ” çok güzel. Slm siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 195

22. Bu konu : ” Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 355

23. Bayburt merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 07-09-2021 20:29:11

24. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bilecik merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 10-09-2021 01:11:49

26. Bu konu : ” Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, şukuladım , banu – 193

27. Çorum merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, tebrikler 12-09-2021 13:48:38

28. Kilis dan kimler var. Yakınımdaki Perili Yerler Uygulaması . Merhaba sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 35

Write A Comment