Yine de, açık fikirlilik ve popüler olmayan konular hakkında söylem için bir forum olan ve genellikle kesin kanıta sahip olmayan bir forum olan r / komplo, hayal gücü olmayan, kasıtlı olarak cahil normlarla dolup taşıyor ve astronomi ve astrolojiyle ilgili her şey hakkında sert yorumlar bırakıyor. Obama’nın tüm yönetiminin nasıl Şeytani sürüngen pedofillerle dolu olduğuna dair makaleleri düzenli olarak paylaşan bir forumun yorum bölümünde “Gezegenler neden önemli? Bu saçmalık” diye tıslıyorlar ve tükürüyorlar. sanırım bu iyi ve züppe, ama Satürn ve Jüpiter’i karışıma dahil etmek mi istiyorsunuz? Ha! Sen onun için basitsin.

Bakın, gezegenlerin bizi etkilediğine dair kanıt mı istiyorsunuz? Neden yanıldığınızı size göstermemi mi istiyorsunuz? En azından yeterince açık fikirli misin düşünmek Bu olasılık, seni tamamen ikna etmesem bile? Buraya:

Satürn / Plüton / Jüpiter birleşim tarihleri:

• 1345: Hıyarcıklı veba başlıyor

• 1518: Martin Luther, 95 Tez’i Kilise’nin kapısına çiviledi

• 1914: Birinci Dünya Savaşı başlıyor

• 1918: İspanyol Gribi

• 1947: İsrail oluşumu, CIA oluşumu, Soğuk Savaş, Roswell UFO olayı, İngiltere’de çocuk felci salgını

• 1982: Durgunluk, AIDS salgını, Falkland savaşı, İsrail’in Lübnan’ı işgali

• 2020: Kendinden açıklamalı

Satürn / Plüton meydanı ve muhalefet tarihleri:

• 1939: İkinci Dünya Savaşı başlıyor

• 1974: Nixon istifası

• 1992: Yugoslavya’da Savaş

• 2001: … kendinden açıklamalı

• 2010: Haiti’de yıkıcı deprem (12 Ocak’ta – 2020 kavuşumuyla aynı tarihte)

Devam edebilirim. Bu, tüm tarihler veya meydana gelen önemli olayların tümü değil. Bu kalıba gerçekten bakacak ve bana bunun ne anlama geldiğini söyleyecek misin? hiçbir şey, hiç, ne olursa olsun? NEDEN önemli olduğunu biliyormuş gibi yapmıyorum, ancak aynı 3 gezegenin aynı hizalanmaları sırasında meydana gelen uzun bir dünya olayları listesini okuyabilirseniz ve yine de aynaya bakabilir ve buna gerçekten inanabilirsiniz. tam anlamıyla hiçbir şey ifade etmiyor… peki, üzgünüm, sadece bunu anlamıyorum ve bence bu tamamen cahillik.

Eğlenmek için, işte birkaç haber daha: JFK öldürüldüğünde, Güneş, Ay ve Satürn’ün birlikte yaptığı önemli hizalamalar vardı. onun özel doğum haritası. Bunlara geçişler diyoruz. Marilyn Monroe öldüğünde, haritasına aynı geçişlerden bazılarına sahipti.

Trump bir tutulma sırasında doğdu. Başkanlığının erken saatlerinde doğrudan Güneş’e baktığı resmini hepimiz hatırlıyoruz … ve seçim koleji seçimleri gününde de bir tutulma oldu ve bu Trump’ın doğum haritasına geçiş halindeydi.

Bu boku uyduramazsın, ne demek istediğimi anlıyor musun?

Mesela, bu tür şeylere inanmıyorsanız gayet iyi. Ama sen inanmadığın için bana ve inanan diğerlerine sıçma. Gördüm bir Demet Geçen hafta Jüpiter ile Satürn arasında Pazartesi günkü büyük kavuşum hakkında ve bugüne kadar yapılan tüm yorumlar kibar ve hoştu. Sonra bugün, birden astrolojiyi olumsuz etkileyen tüm bu olumsuz yorumlar düzinelerce olumlu oy almaya başladı. Trump’ın Marshall yasasını nasıl uygulayabileceğine dair bir yazı vardı ve bağlantıdan bahsetti. “İçine boşluk getirene kadar beni uyandırdın” veya “Satürn’ün benim aletim lolol’umla aynı hizaya gelmesi umrumda değil, beni orada kaybettin” diyen bir sürü yorum gördüm.

Dürüst olmak gerekirse, siktir git. Siktir git. Bütün haftayı benzer düşünen bireylerle bu birleşim hakkında ciddi, açık fikirli bir söylemle geçirdim ve bu noktada Satürn’ün cinsel organları hakkında nasıl hissettiği konusunda nefret dolu ve olgunlaşmamış yorumlar yapan aptal şüphecilere karşı gerçekten sabrım yok. Sevmek, Lütfen siktir git. Sadece gitmek. Başka yere git. Astrolojiyi huzur içinde tartışalım. İstersek gezegensel enerjilere inanalım. Eğer bu senin hakkın değilse, ama diğer insanları aşağılamayı bırak, İsa. Eğer şeytani reptiller ve Trump’ın mucizevi bir şekilde bu alt seçimleri tersine çevirdiği teorilerini yayınlayabilirsek, o zaman neden lanet olası güneş sistemini düşündüğüm için alay ediyorum belki insan ilişkilerini bir dereceye kadar etkiliyor mu?

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Yaklaşan gezegensel hizalanmaların önemli olmadığını ve bizi etkilemeyeceğini düşünüyorsanız, dikkat etmiyorsunuz ve kanıtım var. Uyanmak. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 211

2. Bu konu : ” Yaklaşan gezegensel hizalanmaların önemli olmadığını ve bizi etkilemeyeceğini düşünüyorsanız, dikkat etmiyorsunuz ve kanıtım var. Uyanmak. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, sağolun , doruk – 353

3. Uşak merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-12-2020 09:10:11

4. Bu konu : ” Yaklaşan gezegensel hizalanmaların önemli olmadığını ve bizi etkilemeyeceğini düşünüyorsanız, dikkat etmiyorsunuz ve kanıtım var. Uyanmak. ” çok güzel. Selam herkese siten inanki dikkat çekici, teşekkürler , memo – 296

5. Bilecik merkezden ben banu. Merhabalar sayfan cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 26-12-2020 09:12:39

6. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

7. Niğde merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sağolun 10-01-2021 12:13:36

8. Bu konu : ” Yaklaşan gezegensel hizalanmaların önemli olmadığını ve bizi etkilemeyeceğini düşünüyorsanız, dikkat etmiyorsunuz ve kanıtım var. Uyanmak. ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 337

9. Elazığ dan kimler var. Yaklaşan gezegensel hizalanmaların önemli olmadığını ve bizi etkilemeyeceğini düşünüyorsanız, dikkat etmiyorsunuz ve kanıtım var. Uyanmak. . Selam herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 180

10. Bu konu : ” Yaklaşan gezegensel hizalanmaların önemli olmadığını ve bizi etkilemeyeceğini düşünüyorsanız, dikkat etmiyorsunuz ve kanıtım var. Uyanmak. ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 231

11. Bu konu : ” Yaklaşan gezegensel hizalanmaların önemli olmadığını ve bizi etkilemeyeceğini düşünüyorsanız, dikkat etmiyorsunuz ve kanıtım var. Uyanmak. ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden çok güzel, sağolun , ali – 310

12. Kırıkkale dan kimler var. Yaklaşan gezegensel hizalanmaların önemli olmadığını ve bizi etkilemeyeceğini düşünüyorsanız, dikkat etmiyorsunuz ve kanıtım var. Uyanmak. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 40

13. Ordu merkezden ben hatice. Mrb web siten ciddiyim iyi, face de paylaştım 14-02-2021 14:48:55

14. Karaman dan kimler var. Yaklaşan gezegensel hizalanmaların önemli olmadığını ve bizi etkilemeyeceğini düşünüyorsanız, dikkat etmiyorsunuz ve kanıtım var. Uyanmak. . Slm sayfanız ciddiyim çok güzel, sağolun , Emine – 301

15. Bu konu : ” Yaklaşan gezegensel hizalanmaların önemli olmadığını ve bizi etkilemeyeceğini düşünüyorsanız, dikkat etmiyorsunuz ve kanıtım var. Uyanmak. ” çok güzel. Selam siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 385

16. Bayburt merkezden ben . Selamlar siteniz valla mükemmel, sağolun 25-02-2021 02:58:15

17. Hatay merkezden ben emin. Selam bu web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-03-2021 10:18:45

18. Düzce dan kimler var. Yaklaşan gezegensel hizalanmaların önemli olmadığını ve bizi etkilemeyeceğini düşünüyorsanız, dikkat etmiyorsunuz ve kanıtım var. Uyanmak. . Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, sağolun , ali – 271

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link