Bu yüzden WEF ile ilgili bir sorum var. Siber salgının neye yol açacağını tam olarak bilen var mı? Ayrıca, kriptonun bu ‘tatbikat’tan etkileneceğini düşünüyor musunuz? Ve kripto topluluklarında bu konuda fikri olan var mı?

…Valuable-Emotion-508 tarafından gönderildi
[comments]

46 Comments

1. Kars merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-07-2021 15:37:58

2. Tekirdağ merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-07-2021 16:00:21

3. Konya dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 312

4. Gümüşhane dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 137

5. Zonguldak merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-07-2021 16:30:45

6. Bu konu : ” Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 52

7. Elazığ dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, şukuladım , ahmet – 428

8. Giresun merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 04-07-2021 17:55:09

9. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, saolun , gaye – 202

11. Batman merkezden ben hatice. Mrb paylaşımınız inan ki güzel, sağolun 06-07-2021 03:56:04

12. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-07-2021 03:56:34

13. Giresun dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 200

14. Zonguldak dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 144

15. Yozgat dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . Merhaba siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 375

16. Tunceli merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-07-2021 13:04:20

17. Selam herkese sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

18. Slm web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bitlis dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . Selamlar bu web sitesi inan ki hayran edici, face de paylaştım , emin – 419

20. Bu konu : ” Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , – 144

21. Ankara dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . Selam herkese paylaşım ciddiyim güzel, tebrikler , ziya – 277

22. Mardin dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 156

23. Burdur merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 15:31:13

24. Bu konu : ” Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha iyi, saolun , ali – 456

25. Yozgat dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, şukuladım , Aylin – 433

26. Sinop dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 192

27. Bu konu : ” Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , hatice – 43

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 309

29. Bayburt merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-07-2021 16:36:50

30. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

31. Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 27-07-2021 17:17:26

32. Gürbüz Reply

Selamlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

33. Selam herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

34. Merhaba herkese paylaşımın inan ki mükemmel, şukuladım

35. Çanakkale dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 252

36. Tunceli dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . Selam herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 162

37. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız inanki hoşuma gitti, sağolun 23-08-2021 15:48:36

38. Merhabalar sayfan süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 26-08-2021 10:36:17

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, şukuladım , elif yılmaz – 170

41. Bu konu : ” Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 100

42. Bu konu : ” Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 463

43. Bu konu : ” Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, şukuladım , doruk – 378

44. Batman dan kimler var. Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 251

45. Bu konu : ” Yaklaşan WEF Planlı “Siber Tatbikat” ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, saolun , Hasan – 401

Write A Comment