Muhtemelen Kuzey Kore’den nükleer bir füze fırlatmasıyla başlayan sahte bayrak operasyonu için tetikte olun. Kim’in kız kardeşinin emriyle saldırmaya karar veren çaresiz bir kuzeye sahip çıkacaklar. Bu, Amerika Birleşik Devletleri, İsrail ve müttefiklerinin, doğrudan askeri eylemler, merkez bankası para politikası kontrolünü ve diğer politikaları pekiştirme dahil, bir sonraki savaş ve küresel kontrol düzeyine başlamaları için bir bahane olacaktır.

Author

10 Comments

1. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. Bursa dan kimler var. Yaklaşan yanlış bayrak . Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 177

3. Bursa merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-03-2021 19:05:28

4. Selam paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Van dan kimler var. Yaklaşan yanlış bayrak . Slm siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım , – 454

7. Bu konu : ” Yaklaşan yanlış bayrak ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 462

8. Ordu merkezden ben ali. Merhaba web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-04-2021 16:44:14

9. Bu konu : ” Yaklaşan yanlış bayrak ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler , mehmet – 480

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link