Yaklaşık 250 yıl önce dünya çapında özel “Foundling Evleri” açılmaya başladı. Örneğin, Moskova’da Sophie Auguste Friederike von Anhalt-Zerbst-Dornburggetirdikleri her bebek için 2 ruble ödüyorlar:

Resmi yayınla

Rus İmparatorluğu 1830cc yasalarının tam koleksiyonu. Cilt XVI. Sayfa 354

Moskova’da, şehrin en büyük binası inşa edildi bu amaç için ve doğal çiçek hastalığının aşılanması (yöntemi ile Çiçek aşısı yapma) açılışla hemen başladı. 220 yıl önce, varyolasyon, Edward Jenner yöntemi kullanılarak inek çiçeği aşısı ile değiştirildi ve ardından aşılama tüm öğrenciler için zorunlu hale geldi. Dikkate değerdir ki sözde “Veba İsyanı“Moskova’da, açılışından kısa süre sonra patlak verdi bu kurum. Bu, İngiliz aşılama destekçileri tarafından kontrol edildi ve başlatıldı. Thomas Dimsdale.

Yetimhanelerin ölüm oranları yüksek, çocukların çok azı hayatta kaldı ve mevcut belgelere göre çocuklar hayır işleri için toplanmıyordu; sıralı aşılama yoluyla taktik hastalıkların yayılması için gerekli bir substrattı. Hastalığın taşıyıcıları olarak çocukları kullanan bir dizi keşif gezisi, örneğin Balmis seferi, belgelendi:

Keşif, virüsün ardışık taşıyıcıları olarak 22 yetim çocuğu (8 ila 10 yaşları arasında) taşıdı; Bir cerrah yardımcısı, iki asistan, iki ilk yardım uygulayıcısı, üç hemşire olan Balmis ve bir A Coruña yetimhanesi olan Casa de Expósitos’un rektörü Isabel Zendal Gómez.

Resmi yayınla

Avrupalılar yeni topraklar geliştirirken bu tür reşit olmayan hastalık vektörleri büyük talep görüyordu. Pontiac’ın İsyanı Kuzey Amerika’da ayrıntılı olarak belgelenmiştir:

Fort Pitt kuşatması sırasında, İngiliz Kale Komutanlığı çiçek kışlasından battaniyeleri Kızılderililere çiçek hastalığını aralarında yayma umuduyla teslim ettiğinde yaygın olarak bilinen bir olay yaşandı. Daha sonra olay, biyolojik silah kullanımının ilk örneği olarak yorumlandı.

Diğer davalar da belgelendi, örneğin 224 yıl önce:

Virginia Gazetesi, efendisinin çiçek hastalığını yaymak için güçlerine katılan ve onları karaya gönderen iki köleyi enfekte ettiğini, “ama mutlu bir şekilde önlendiğini” bildirdi.

Resmi yayınla

Son yıllarda materyal yayınlandı İngiliz sömürgecilerin, daha önce Aborijin halkının yoğun olarak yaşadığı Avustralya’nın bereketli kıyılarını zorla kalkındırmasıyla ilgili daha önce derin bir tabu olan bir konu hakkında:

İlk Filonun gelişinden sadece 15 ay sonra çiçek hastalığı, Sidney’in Yerli nüfusunu ortadan kaldırdı.

Tarihçi Craig Mear, “Yüzde 50 ila 90 ölüm oranı olurdu ki bu çok büyük bir sayı” dedi. “Sydney’den Güney Avustralya’ya kadar gitti. Ve Aborijin halkının en büyük nüfus merkezleriydi.”

Başka bir tarihçi olan Henry Reynolds, “Bu gerçek bir muamma,” dedi. “Sidney’e 1788 başlarında gelen insanlardan hiçbirinde çiçek hastalığı yoktu. Uzun deniz yolculuğu ya insanların ölmesi ya da iyileşmesi anlamına geliyordu. Bu yüzden İngiltere’den çiçek hastalığı taşımadılar.”

Watkin Kadifeİlk Filonun büyük tarihçisi, doktorların çiçek hastalığını beraberlerinde getirdiğini doğruladı. “Cerrahlarımızın şişelerde çeşitli maddeler ortaya çıkardığı doğrudur” diye yazdı. “Ancak bunun bu nedenden kaynaklandığı sonucuna varmak, dikkate alınmayacak kadar vahşi bir varsayımdı.”

Bu 224 yıl önce kayda değerİngiliz cerrah ve eczacı Edward Jenner keşfedilen aşı (hastalığın mikrodozları ile iyileşme) ve Alman hekim Samuel Hahnemann homeopatinin başlangıcına işaret eden bir makale yayınladı (başlangıçta mikrodoz zehirlerle iyileşme). Aşılama, yalnızca hastalık aşılama alanındaki çeşitliliğin değil, aynı zamanda rekabet halindeki homeopatinin yerini hızla aldı.

Resmi yayınla

xaliavschik @ lj aşağıdakileri yazdı İleti 4 gün önce:

AstraZeneca covid-19 aşısının bileşimi – etiket, aşının şunları içerdiğini söylüyor: MRC-5.

Bu, her yeni aşı grubunun giderek daha fazla kürtaj gerektirdiği anlamına gelmez. Bir hücre çizgisi (sürekli olarak daha fazla hücre üretmekte olan virüsler için büyüyen bir ortam) oluşturmak için tek bir hücresel materyal koleksiyonu yeterliydi. Günümüzde dünyada kullanılan tüm aşılar, iki embriyodan elde edilen iki hücre dizisi kullanılarak yapılmaktadır. İlk çizgi, 1964 yılında, yaklaşık 12 haftalık olan kürtaj olmuş bir kızın pulmoner bağ dokusunun (fibroblast) diploid hücrelerinden elde edildi. Kürtaj İsveç’te yapıldı.

İkinci aşı virüsü büyüme hattı, 1966’da İngiltere’de 27 yaşındaki bir kadından düşük olan 14 haftalık bir çocuğun akciğer hücrelerinden elde edildi. Nature’daki yayınlardan birinin dediği gibi, “psikiyatrik nedenlerle”. Hat, Londra’dan sonra MRC-5 olarak adlandırıldı Tıbbi Araştırma Konseyi, tüm çalışmalar kimin himayesinde yürütüldü. Hat, hepatit A, suçiçeği, çocuk felci (tümü değil) ve kuduza (tümü değil) karşı aşılar için kullanılır. İptal edilen embriyolardan türetilen diğer birkaç hücre dizisi farmasötiklerde kullanılır, ancak yalnızca MRC-5 ve WI-38 aşı üretiminde kullanılır.

—-

Size tüm bu aşıların ilaç olmadığını, bir çeşit büyücülük olduğunu söylemiştim.

Sovyet aşıları Lenin’in mumyasından homeopatik bir özüt içeriyorsa şaşırmam.

ODD # I (e) / 5, v; 46Aft3186

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” Yaklaşık 250 yıl önce özel “Foundling Homes” dünya çapında açılmaya başladı ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 252

2. Bu konu : ” Yaklaşık 250 yıl önce özel “Foundling Homes” dünya çapında açılmaya başladı ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler , Hasan – 157

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, linkedinde paylaştım

4. Tunceli dan kimler var. Yaklaşık 250 yıl önce özel “Foundling Homes” dünya çapında açılmaya başladı . Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, saolun , ahmet – 262

5. Bayburt dan kimler var. Yaklaşık 250 yıl önce özel “Foundling Homes” dünya çapında açılmaya başladı . Selamın aleyküm paylaşım cidden güzel, sağolun , memo – 143

6. Merhabalar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Bu konu : ” Yaklaşık 250 yıl önce özel “Foundling Homes” dünya çapında açılmaya başladı ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 454

8. Bu konu : ” Yaklaşık 250 yıl önce özel “Foundling Homes” dünya çapında açılmaya başladı ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 89

9. Bu konu : ” Yaklaşık 250 yıl önce özel “Foundling Homes” dünya çapında açılmaya başladı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler , mehmet – 439

10. Amasya dan kimler var. Yaklaşık 250 yıl önce özel “Foundling Homes” dünya çapında açılmaya başladı . Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 163

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yaklaşık 250 yıl önce özel “Foundling Homes” dünya çapında açılmaya başladı ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 4

12. Kırklareli dan kimler var. Yaklaşık 250 yıl önce özel “Foundling Homes” dünya çapında açılmaya başladı . Slm sayfa inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 224

13. Adıyaman dan kimler var. Yaklaşık 250 yıl önce özel “Foundling Homes” dünya çapında açılmaya başladı . Merhaba web siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım , memo – 177

14. Aksaray dan kimler var. Yaklaşık 250 yıl önce özel “Foundling Homes” dünya çapında açılmaya başladı . Selam bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 467

15. Bu konu : ” Yaklaşık 250 yıl önce özel “Foundling Homes” dünya çapında açılmaya başladı ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, saolun , memo – 13

16. Erzincan merkezden ben banu. Merhaba paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-03-2021 22:42:08

17. Tekirdağ merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 03-03-2021 14:30:30

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link