Kategoriler
Genel

Yale Epidemiyolog, Covid için Cure’nin Hidroksiklorokin olduğunu söyledi. Öyleyse neden Capitol Hill Docs tehlikeli bilgileri yaydığı için sansürleniyor?

COVID-19’u Yenmenin Anahtarı Zaten Var. Kullanmaya Başlamamız Gerekiyor

Tedavinin HCQ olduğunu söylüyor, ancak doktorlar kullanmaktan korkuyor çünkü lisansları tehdit ediliyor, çünkü insanlar gereksiz yere ölüyor.

“Yale Halk Sağlığı Okulu’nda epidemiyoloji profesörü olarak, 300’den fazla hakemli yayın yazdım ve şu anda önde gelen birçok derginin yayın kurullarında üst düzey görevlerde bulundum. Genellikle tıbbın ana akımındaki pozisyonları savunmaya alışkınım, bu yüzden bir krizin ortasında, verilerin tamamen desteklediği ancak nedenlerle ilgisi olmayan bir tedavi için mücadele ettiğimi bulmak için uçtum bilimin doğru bir şekilde anlaşılması, kenarlara itildi. Sonuç olarak, COVID-19’lu onbinlerce hasta gereksiz yere ölüyor. Neyse ki, durum kolay ve hızlı bir şekilde tersine çevrilebilir.

Tabii ki, hidroksiklorokin ilacından bahsediyorum. Bu ucuz oral ilaç, hastalık seyrinde çok erken verildiğinde, virüs kontrolün ötesinde çoğalmaya zaman vermeden önce, özellikle azitromisin veya doksisiklin ve besin takviyesi çinko antibiyotikleriyle birlikte kullanıldığında oldukça etkili olduğu gösterilmiştir. .”

“Yale Epidemiyolog, Covid için Cure’nin Hidroksiklorokin olduğunu söyledi. Öyleyse neden Capitol Hill Docs tehlikeli bilgileri yaydığı için sansürleniyor?” için 5 yanıt

Hatay merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım cidden çok iyi, facebookta paylaştım 29-07-2020 04:08:32

Hatay merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 31-07-2020 22:21:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir