Yale Epidemiyolog, Covid için Cure’nin Hidroksiklorokin olduğunu söyledi. Öyleyse neden Capitol Hill Docs tehlikeli bilgileri yaydığı için sansürleniyor?

COVID-19’u Yenmenin Anahtarı Zaten Var. Kullanmaya Başlamamız Gerekiyor

Tedavinin HCQ olduğunu söylüyor, ancak doktorlar kullanmaktan korkuyor çünkü lisansları tehdit ediliyor, çünkü insanlar gereksiz yere ölüyor.

“Yale Halk Sağlığı Okulu’nda epidemiyoloji profesörü olarak, 300’den fazla hakemli yayın yazdım ve şu anda önde gelen birçok derginin yayın kurullarında üst düzey görevlerde bulundum. Genellikle tıbbın ana akımındaki pozisyonları savunmaya alışkınım, bu yüzden bir krizin ortasında, verilerin tamamen desteklediği ancak nedenlerle ilgisi olmayan bir tedavi için mücadele ettiğimi bulmak için uçtum bilimin doğru bir şekilde anlaşılması, kenarlara itildi. Sonuç olarak, COVID-19’lu onbinlerce hasta gereksiz yere ölüyor. Neyse ki, durum kolay ve hızlı bir şekilde tersine çevrilebilir.

Tabii ki, hidroksiklorokin ilacından bahsediyorum. Bu ucuz oral ilaç, hastalık seyrinde çok erken verildiğinde, virüs kontrolün ötesinde çoğalmaya zaman vermeden önce, özellikle azitromisin veya doksisiklin ve besin takviyesi çinko antibiyotikleriyle birlikte kullanıldığında oldukça etkili olduğu gösterilmiştir. .”

“Yale Epidemiyolog, Covid için Cure’nin Hidroksiklorokin olduğunu söyledi. Öyleyse neden Capitol Hill Docs tehlikeli bilgileri yaydığı için sansürleniyor?” üzerine 26 yorum

1. Hatay merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım cidden çok iyi, facebookta paylaştım 29-07-2020 04:08:32

2. Hatay merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 31-07-2020 22:21:32

3. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim güzel, tebrikler 26-08-2020 16:54:42

4. Hatay merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 19:01:23

5. Kırıkkale merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 29-08-2020 03:11:32

6. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, teşekkürler 11-09-2020 18:31:38

7. Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 07:04:01

8. Ağrı merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:36:38

9. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:23:23

10. Kayseri merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 03-10-2020 09:45:47

11. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa inanılmaz iyi, şukuladım 06-10-2020 04:20:13

12. Şırnak merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, sağolun 06-10-2020 13:26:58

13. Kırıkkale dan kimler var. Yale Epidemiyolog, Covid için Cure’nin Hidroksiklorokin olduğunu söyledi. Öyleyse neden Capitol Hill Docs tehlikeli bilgileri yaydığı için sansürleniyor? . Selam paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 91

14. Bilecik merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 29-10-2020 10:31:15

15. Bu konu : ” Yale Epidemiyolog, Covid için Cure’nin Hidroksiklorokin olduğunu söyledi. Öyleyse neden Capitol Hill Docs tehlikeli bilgileri yaydığı için sansürleniyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 235

Yorum yapın