Nasıl hissettiğimi rasyonelleştirmem gerekiyor.

Ödünç vermek için kulağı olan biriyle konuşmam gerekiyor.

Kendimi çok umutsuz ve bitkin hissediyorum, hayatın geçerliliğinden şüphe ettiğim, öğrenmek için beklemem gerekip gerekmediğinden şüphe ettiğim bir yere geldim.

Kapana kısıldığında olan buydu.

02-13-21

Author

11 Comments

1. Karabük dan kimler var. Yalnız, düşük, mağlup ve küçük hissetmek. Biri benimle konuşabilir mi? acı içerisindeyim . merhaba arkadaşlar siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 323

2. Şanlıurfa dan kimler var. Yalnız, düşük, mağlup ve küçük hissetmek. Biri benimle konuşabilir mi? acı içerisindeyim . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım , banu – 476

3. Çorum dan kimler var. Yalnız, düşük, mağlup ve küçük hissetmek. Biri benimle konuşabilir mi? acı içerisindeyim . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, teşekkürler , doruk – 400

4. selam arkadaşlar siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

5. Siirt dan kimler var. Yalnız, düşük, mağlup ve küçük hissetmek. Biri benimle konuşabilir mi? acı içerisindeyim . Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 409

6. Bu konu : ” Yalnız, düşük, mağlup ve küçük hissetmek. Biri benimle konuşabilir mi? acı içerisindeyim ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz güzel, teşekkürler , ali – 401

7. Bu konu : ” Yalnız, düşük, mağlup ve küçük hissetmek. Biri benimle konuşabilir mi? acı içerisindeyim ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden çok güzel, saolun , mehmet – 83

8. Balıkesir merkezden ben mehmet. Mrb siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2021 18:22:10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link