Bu fikir, başka bir konuda başlayan bir yorum dizisinden geliyor ve kendi gönderisine getirmek için yeterince iyi olduğunu düşündüm. Başlıyorum; Kulelerin altında dünyanın en büyük altın kasalarından biri vardı ve ilk uçak çarptığında burası boştu. Bina yapısal olarak merkez tarafından destekleniyordu ve her kat bir ağacın dalını andırıyordu. Zamanı geldiğinde kolay bir demo için zeminlerin üst üste yassılaşmasıyla tam olarak olduğu gibi düşmek üzere inşa edildi.

36 Comments

1. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; . Selamlar siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 378

2. Bu konu : ” Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 348

3. Bu konu : ” Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 476

4. Bu konu : ” Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; ” çok güzel. Selam siten vallaha güzel, linkedinde paylaştım , emin – 63

5. Bu konu : ” Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 311

6. Bu konu : ” Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 473

7. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; . Selamlar sayfa inanılmaz çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 174

8. Erzurum dan kimler var. Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; . Slm siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 137

9. Muş dan kimler var. Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; . selam arkadaşlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 196

10. Selam herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım

11. Ağrı merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten valla güzel, teşekkürler 13-07-2021 08:26:52

12. Isparta dan kimler var. Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 281

13. Bu konu : ” Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , doruk – 120

14. Isparta merkezden ben ali. Slm bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 08:15:50

15. Bu konu : ” Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla iyi, tebrikler , ali – 467

16. Mardin merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz gerçekten mükemmel, sağolun 16-07-2021 23:21:05

17. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, saolun

18. Sinop merkezden ben emin. Selam web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 23-07-2021 20:17:37

19. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi iyi, şukuladım 26-07-2021 04:20:49

20. Konya merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım 29-07-2021 08:48:16

21. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

22. Konya dan kimler var. Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; . Selam herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 83

23. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; . Selam siteniz vallaha mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 432

24. Karaman dan kimler var. Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; . Selam sayfan gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 346

25. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

26. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

27. Gürbüz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; . Merhaba herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 492

28. Denizli dan kimler var. Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; . Merhaba siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 137

29. Bolu dan kimler var. Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; . Slm sayfan inan ki hayran bıraktı, sağolun , Emine – 314

30. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

31. Bu konu : ” Yalnızca Google’a ait olmayan ilk tartışma belleği! İkiz Kulelerin düştüğünü hepimiz biliyoruz, bugünün sorusu; ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım , – 344

32. Nevşehir merkezden ben . Mrb bu web sitesi inanki çok iyi, twitter da paylaştım 04-09-2021 01:28:04

33. Iğdır merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız vallaha iyi, sağolun 04-09-2021 19:35:12

34. Düzce merkezden ben gaye. Selam paylaşımın valla iyi, tebrikler 11-09-2021 04:47:05

Write A Comment