Bu nedenle, eğer hükümet dağlar, çalılık araziler vb. gibi arazilerdeki yangınlarla mücadele için para ödüyorsa… yerel itfaiye teşkilatlarının, devletin yarısını yakarak kendileri için iş yaratmaları için kasıtlı olarak başlatmasını ve hükümetin yıllık olarak ödeme yapmasını engelleyen şey nedir? “yangın mevsimi” olarak adlandırarak temel alır. Elbette komik, bu kadar çok yangının büyüdüğünü hatırlamıyorum…

…mrtnolvr84 tarafından gönderildi
[comments]

Author

28 Comments

1. Amasya merkezden ben ahmet. Mrb sayfan cidden hayran edici, şukuladım 05-08-2021 14:03:56

2. Kırşehir dan kimler var. “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? . Selamlar sayfan vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 370

3. Bitlis dan kimler var. “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , – 363

4. Bu konu : ” “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 84

5. Elazığ merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım 05-08-2021 17:24:00

6. Bu konu : ” “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 365

7. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selamlar sayfa vallaha billaha güzel, şukuladım 08-08-2021 04:30:05

8. Bu konu : ” “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 328

9. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-08-2021 18:21:44

10. Amasya merkezden ben . Selam herkese sayfa vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 11-08-2021 17:25:28

11. Niğde merkezden ben banu. Mrb siteniz cidden mükemmel, şukuladım 12-08-2021 11:28:05

12. Iğdır dan kimler var. “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? . Merhaba web sitesi harbiden güzel, sağolun , Hasan – 471

13. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? . Selamın aleyküm siteniz cidden hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 367

14. Bu konu : ” “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 403

15. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

16. Afyon dan kimler var. “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, teşekkürler , – 45

17. Bu konu : ” “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 27

18. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler 28-08-2021 18:56:18

19. Bu konu : ” “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 290

20. Samsun merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten cidden güzel, sağolun 30-08-2021 03:05:45

21. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

22. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

23. Bu konu : ” “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? ” çok güzel. Selam siten gerçekten çok iyi, tebrikler , Hasan – 173

24. Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım

25. Bu konu : ” “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 496

26. Iğdır dan kimler var. “Yangın Mevsimi” ile anlaşma nedir? . Merhabalar sayfa inan ki çok iyi, face de paylaştım , ziya – 426

Write A Comment