Sadece mantığınızın ne olduğunu merak ediyorum.

Bu söylenti FBI ve yerel kolluk kuvvetleri tarafından çürütüldü. Söylenti yayan bir Clackamas İlçesi Şerif Yardımcısı disipline edildi ve izne ayrıldı.

Yetkililer yangınlardan Antifa’nın sorumlu olmadığını söylese de bu söylenti yayılmaya devam ediyor.

Peki ne verir? İnsanlar buna neden inanıyor?

Yanıldığını kanıtlamak veya görüşlerimden herhangi birini ikna etmek için burada değilim. Kendi görüşlerime kuvvetle inanıyorum, ancak diğer bakış açılarını da duymaya kuvvetle inanıyorum.

Author

66 Comments

1. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2020 09:25:49

2. Selam web siten gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Denizli merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-09-2020 13:26:27

4. merhaba arkadaşlar web siten valla çok güzel, twitter da paylaştım

5. Bayburt merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:19:13

6. Merhaba sayfa süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

7. Şırnak dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 499

8. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler 19-10-2020 05:23:39

9. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha iyi, sağolun

10. Trabzon dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Mrb sayfa inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 43

11. Bartın dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Merhabalar siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 292

12. Tekirdağ dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . selamun aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 346

13. Karaman merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım 07-11-2020 19:52:30

14. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, şukuladım

15. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 236

16. Mardin dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Merhaba herkese paylaşımın valla mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 500

17. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 34

18. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 180

19. Kırıkkale merkezden ben emin. Merhabalar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 05-12-2020 15:55:56

20. Konya dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Selam siten vallaha güzel, face de paylaştım , ziya – 360

21. Selam paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

22. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, şukuladım , Aylin – 392

23. Kastamonu merkezden ben gaye. Selam herkese siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-12-2020 05:49:30

24. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Selam sayfanız inanki güzel, şukuladım , Aylin – 413

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 434

26. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle mükemmel, teşekkürler 12-01-2021 20:38:05

27. İstanbul merkezden ben . Selam herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 22-01-2021 14:41:11

28. İzmir dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 110

29. Mrb paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

30. Sinop merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 28-01-2021 18:13:40

31. Kırıkkale dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Merhabalar sayfan yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 39

32. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

33. Samsun merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 19-02-2021 00:34:22

34. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-02-2021 00:49:25

35. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, saolun

36. Erzurum dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Slm paylaşımın harbiden dikkat çekici, saolun , emin – 304

37. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden güzel, sağolun , ali – 33

38. Ordu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-03-2021 13:10:13

39. Burdur merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-03-2021 05:31:58

40. Osmaniye dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 309

41. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

42. Hatay dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Mrb web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 346

43. Nevşehir dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Merhaba herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 194

44. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 419

45. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 04-05-2021 17:02:55

46. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 140

47. Erzurum merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler 07-05-2021 03:23:03

48. Muğla dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Slm sayfan ciddiyim güzel, face de paylaştım , Emine – 228

49. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 113

50. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler

51. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 229

52. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle güzel, face de paylaştım , hatice – 318

53. Gürbüz Reply

Selam herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

54. Çankırı dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . selam arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, teşekkürler , ziya – 438

55. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Merhabalar siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 415

56. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla çok güzel, teraziye tıkladım , – 350

57. Kırklareli dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Selam herkese sayfan süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 106

58. Antalya dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Selam bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 429

59. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 381

60. Isparta dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Merhaba sayfa harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 229

61. Denizli merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siten harbiden çok iyi, sağolun 24-07-2021 14:36:50

62. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , banu – 446

64. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 177

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link