Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için

Sadece mantığınızın ne olduğunu merak ediyorum.

Bu söylenti FBI ve yerel kolluk kuvvetleri tarafından çürütüldü. Söylenti yayan bir Clackamas İlçesi Şerif Yardımcısı disipline edildi ve izne ayrıldı.

Yetkililer yangınlardan Antifa’nın sorumlu olmadığını söylese de bu söylenti yayılmaya devam ediyor.

Peki ne verir? İnsanlar buna neden inanıyor?

Yanıldığını kanıtlamak veya görüşlerimden herhangi birini ikna etmek için burada değilim. Kendi görüşlerime kuvvetle inanıyorum, ancak diğer bakış açılarını da duymaya kuvvetle inanıyorum.

“Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için” üzerine 37 yorum

1. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2020 09:25:49

2. Denizli merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-09-2020 13:26:27

3. Bayburt merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:19:13

4. Şırnak dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 499

5. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler 19-10-2020 05:23:39

6. Trabzon dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Mrb sayfa inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 43

7. Bartın dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Merhabalar siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 292

8. Tekirdağ dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . selamun aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 346

9. Karaman merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım 07-11-2020 19:52:30

10. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 236

11. Mardin dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Merhaba herkese paylaşımın valla mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 500

12. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 34

13. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 180

14. Konya dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Selam siten vallaha güzel, face de paylaştım , ziya – 360

15. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, şukuladım , Aylin – 392

16. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Selam sayfanız inanki güzel, şukuladım , Aylin – 413

17. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 434

18. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle mükemmel, teşekkürler 12-01-2021 20:38:05

19. İstanbul merkezden ben . Selam herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 22-01-2021 14:41:11

20. İzmir dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 110

21. Sinop merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 28-01-2021 18:13:40

22. Kırıkkale dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Merhabalar sayfan yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 39

23. İzmir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-02-2021 00:49:25

24. Erzurum dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . Slm paylaşımın harbiden dikkat çekici, saolun , emin – 304

25. Bu konu : ” Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden güzel, sağolun , ali – 33

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link