Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için

Sadece mantığınızın ne olduğunu merak ediyorum.

Bu söylenti FBI ve yerel kolluk kuvvetleri tarafından çürütüldü. Söylenti yayan bir Clackamas İlçesi Şerif Yardımcısı disipline edildi ve izne ayrıldı.

Yetkililer yangınlardan Antifa’nın sorumlu olmadığını söylese de bu söylenti yayılmaya devam ediyor.

Peki ne verir? İnsanlar buna neden inanıyor?

Yanıldığını kanıtlamak veya görüşlerimden herhangi birini ikna etmek için burada değilim. Kendi görüşlerime kuvvetle inanıyorum, ancak diğer bakış açılarını da duymaya kuvvetle inanıyorum.

“Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için” üzerine 8 yorum

1. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2020 09:25:49

2. Denizli merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-09-2020 13:26:27

3. Bayburt merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:19:13

4. Şırnak dan kimler var. Yangınları Antifa’nın başlattığına inananlarınız için . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 499

5. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler 19-10-2020 05:23:39

Yorum yapın