Kategoriler
Genel

Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur?

Peki son zamanlarda ağaçlardan sarkan çok sayıda siyah insanın sonucu tam olarak neydi? Resmi hikaye intihar mı? Halka açık bir yerde mi? asarak? Bu hikayenin ne kadar çabuk kaybolduğunu hatırlıyorum. Gerçekten ne olduğunu bilen var mı veya daha fazla bilgi var mı? 11 FBI ajanının bu ilmik şeyi araştırmasının neredeyse hiç zaman almamasının garip olduğunu düşünüyorum, ancak asılı kalanları araştıran herhangi bir FBI ajanını duymadım.

“Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur?” için 8 yanıt

Van merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-06-2020 14:51:15

Çorum merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 27-06-2020 03:59:39

Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sağolun 27-06-2020 04:14:08

Gümüşhane merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-07-2020 13:13:15

Manisa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 16:37:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir