Peki son zamanlarda ağaçlardan sarkan çok sayıda siyah insanın sonucu tam olarak neydi? Resmi hikaye intihar mı? Halka açık bir yerde mi? asarak? Bu hikayenin ne kadar çabuk kaybolduğunu hatırlıyorum. Gerçekten ne olduğunu bilen var mı veya daha fazla bilgi var mı? 11 FBI ajanının bu ilmik şeyi araştırmasının neredeyse hiç zaman almamasının garip olduğunu düşünüyorum, ancak asılı kalanları araştıran herhangi bir FBI ajanını duymadım.

Author

69 Comments

1. Van merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-06-2020 14:51:15

2. Selamın aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

3. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Çorum merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 27-06-2020 03:59:39

5. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sağolun 27-06-2020 04:14:08

6. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-07-2020 13:13:15

7. Manisa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 16:37:48

8. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, tebrikler

9. selamun aleyküm web siten inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

10. Kütahya merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız valla hoşuma gitti, şukuladım 17-07-2020 09:34:08

11. İstanbul merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 20-07-2020 00:16:37

12. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

13. Kilis merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2020 14:18:58

14. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 30-07-2020 17:43:00

16. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

17. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

18. selam arkadaşlar siten gerçekten iyi, teşekkürler

19. Kırşehir merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 21:00:47

20. Merhabalar paylaşım inanki iyi, facebookta paylaştım

21. Merhaba web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun

22. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

23. Karaman merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 27-08-2020 03:44:25

24. Kırklareli merkezden ben gaye. Selam web sitesi valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 29-08-2020 20:32:54

25. Artvin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 06-09-2020 10:12:18

26. Kocaeli merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi inan ki çok iyi, tebrikler 17-09-2020 21:35:41

27. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

28. Sivas merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-09-2020 03:30:06

29. Selam herkese siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım

30. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selamlar sayfan cidden mükemmel, tebrikler 02-10-2020 12:27:27

31. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 07-10-2020 16:28:41

32. Slm web siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

33. selamun aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

34. Bu konu : ” Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? ” çok güzel. Mrb web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 301

35. İzmir dan kimler var. Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? . Slm sayfa ciddiyim hayran edici, teşekkürler , emin – 62

36. Bu konu : ” Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 63

37. Selamın aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, teşekkürler

38. Selam herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

39. Bu konu : ” Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , – 193

40. Bu konu : ” Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten mükemmel, saolun , gaye – 238

41. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, sağolun

42. Rize dan kimler var. Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? . Mrb bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 317

43. Bitlis dan kimler var. Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? . Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 82

44. Düzce merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız cidden iyi, tebrikler 24-12-2020 16:28:18

45. Bu konu : ” Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 118

46. Selam siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım

47. Yalova merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 14-01-2021 01:08:47

48. Muş merkezden ben Emine. Merhaba siten inan ki dikkat çekici, sağolun 20-01-2021 00:18:24

49. Kilis dan kimler var. Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? . Selam web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 403

50. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 176

51. Tekirdağ merkezden ben emin. Selamlar web siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım 06-02-2021 00:23:22

52. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 401

53. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-03-2021 10:43:24

54. Iğdır merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-03-2021 12:06:15

55. Malatya dan kimler var. Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? . merhaba arkadaşlar web siten valla çok iyi, şukuladım , ali – 185

56. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, teşekkürler , Gürbüz – 392

57. Şanlıurfa dan kimler var. Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? . Selam herkese web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 136

58. Bu konu : ” Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , – 83

59. Bu konu : ” Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 358

60. Bitlis merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa valla hayran bıraktı, face de paylaştım 12-04-2021 19:50:05

61. Giresun merkezden ben ali. Selam herkese sayfan vallaha iyi, face de paylaştım 15-04-2021 02:43:16

62. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

63. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

64. Bitlis dan kimler var. Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? . selam arkadaşlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 276

65. Edirne merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 03:04:19

66. Uşak dan kimler var. Yani 11 FBI ajanı Nascar Noose olayına cevap veriyor ve bir ton MSM kapsama alanı ve sonunda çözülüyor – ancak bir grup siyah insan ağaçlardaki gerçek noozlardan sarkıyor ve bu araştırma sustur? . Mrb bu web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım , – 261

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link