Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum?

Bir toplum merkezinde çalışıyorum ve bir kişinin pozitif, diğerinin test etmediği çok sayıda çiftle (açıkça birlikte yaşayan) karşılaştım. Bu çiftlerden bazıları da oldukça yaşlı.

Tek olamam ve işin aslı bu istisna olmaktan çok norm gibi görünüyor. Henüz şahsen bir kişinin aldığı ve sonra tüm ailesine bulaştığı bir vaka görmedim.

Bunun açıkça gerçekleşmediğini söylemiyorum.

Ama biri COVID’li biriyle yaşayabilir, yanında uyuyabilir, yemek paylaşabilir ve öpebilir ve anlamazsa, neden bütün gün bir pislik gibi maskelenmem emredildi?

“Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum?” üzerine 9 yorum

1. Batman merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz cidden çok iyi, şukuladım 10-10-2020 00:37:00

2. Sinop merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 13-10-2020 15:18:31

3. Tokat dan kimler var. Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? . Merhaba paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 62

4. Hatay dan kimler var. Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? . Slm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, saolun , emin – 141

5. Burdur merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-10-2020 19:12:21

6. Yozgat merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 19-10-2020 05:15:40

7. İstanbul merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım 21-10-2020 14:41:38

Yorum yapın