Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum?

Bir toplum merkezinde çalışıyorum ve bir kişinin pozitif, diğerinin test etmediği çok sayıda çiftle (açıkça birlikte yaşayan) karşılaştım. Bu çiftlerden bazıları da oldukça yaşlı.

Tek olamam ve işin aslı bu istisna olmaktan çok norm gibi görünüyor. Henüz şahsen bir kişinin aldığı ve sonra tüm ailesine bulaştığı bir vaka görmedim.

Bunun açıkça gerçekleşmediğini söylemiyorum.

Ama biri COVID’li biriyle yaşayabilir, yanında uyuyabilir, yemek paylaşabilir ve öpebilir ve anlamazsa, neden bütün gün bir pislik gibi maskelenmem emredildi?

“Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum?” üzerine 50 yorum

1. Batman merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz cidden çok iyi, şukuladım 10-10-2020 00:37:00

2. Sinop merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 13-10-2020 15:18:31

3. Tokat dan kimler var. Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? . Merhaba paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 62

4. Hatay dan kimler var. Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? . Slm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, saolun , emin – 141

5. Burdur merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-10-2020 19:12:21

6. Yozgat merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 19-10-2020 05:15:40

7. İstanbul merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım 21-10-2020 14:41:38

8. Kars merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inanki çok güzel, teşekkürler 23-10-2020 06:15:40

9. Bu konu : ” Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun , ali – 34

10. Konya merkezden ben Hasan. Merhabalar siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-10-2020 15:36:01

11. Edirne dan kimler var. Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? . Selamlar siten valla dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 23

12. Bu konu : ” Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 207

13. Iğdır merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfan harbiden iyi, linkedinde paylaştım 16-11-2020 14:57:21

14. Giresun dan kimler var. Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? . Slm web siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 322

15. Bu konu : ” Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 487

16. Bu konu : ” Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 249

17. Bu konu : ” Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 320

18. Osmaniye dan kimler var. Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? . selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 310

19. Zonguldak dan kimler var. Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 337

20. Erzincan dan kimler var. Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? . Selamlar siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 249

21. Bu konu : ” Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? ” çok güzel. Selam web siten inan ki çok iyi, şukuladım , emin – 462

22. Mardin dan kimler var. Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? . Mrb web siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 354

23. Osmaniye merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 13-01-2021 19:48:53

24. Van merkezden ben emin. Merhabalar siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 20:03:22

25. Düzce dan kimler var. Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? . Merhabalar siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 293

26. Bu konu : ” Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 144

27. Sivas dan kimler var. Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? . Selam siten valla dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 291

28. Bu konu : ” Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 146

29. Düzce merkezden ben ali. Selam herkese web siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 27-01-2021 06:50:34

30. Bu konu : ” Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten iyi, tebrikler , gaye – 316

31. Bu konu : ” Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 161

32. Bu konu : ” Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 227

33. Bu konu : ” Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha çok güzel, teşekkürler , memo – 236

34. Bayburt dan kimler var. Yani bir koca COVID kapıyor, tam anlamıyla onunla yaşayan karısı değil ve bu sözde süper virüs ne kadar bulaşıcı olduğu için evden her çıktığımda maske takmak zorunda kalıyorum? . selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, teşekkürler , emin – 82

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link