Yani… Birkaç bulmaca parçasını bir araya getiriyorum ve bu sadece bir tesadüf olabilir, ama biraz tuhaf.

Bu yüzden, muhtemelen bugün Rusya’da kuş gribinin onaylandığını hepimiz biliyoruz… ve bunun “tesadüf” kısmı, burada EPA’nın bir COVID-19 tedavisini onayladığını… havaya püskürtüldüğünü söyleyen başka bir gönderi gördüm.

Kuş gribi olabilirmiş gibi görünüyor.

“Yani… Birkaç bulmaca parçasını bir araya getiriyorum ve bu sadece bir tesadüf olabilir, ama biraz tuhaf.” üzerine 5 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-02-2021 04:32:39

2. Bu konu : ” Yani… Birkaç bulmaca parçasını bir araya getiriyorum ve bu sadece bir tesadüf olabilir, ama biraz tuhaf. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki iyi, saolun , Hasan – 497

3. Kütahya merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, şukuladım 21-02-2021 05:06:01

4. Ağrı dan kimler var. Yani… Birkaç bulmaca parçasını bir araya getiriyorum ve bu sadece bir tesadüf olabilir, ama biraz tuhaf. . Merhabalar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 315

5. Çankırı dan kimler var. Yani… Birkaç bulmaca parçasını bir araya getiriyorum ve bu sadece bir tesadüf olabilir, ama biraz tuhaf. . Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 355

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link