SS: Birdenbire maviden çıkıp, alt kısmın birçok inanılmaz halı saha hesabı ile dolu tonlarca ödülle “inanılmaz” taraflı olduğunu iddia eden 6k + ‘dan fazla oy alan bir yazı.

Bunun ne kadar inorganik olduğunu gören var mı?

Ya da yazı kendisiyle nasıl çelişiyor?

Dürüst olmak gerekirse bu aptalca bir taktik.

Author

79 Comments

1. Mrb web siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

2. Antalya merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 08:35:54

3. Siirt merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 08:35:54

4. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Slm web siten valla güzel, facebookta paylaştım 06-08-2020 08:35:55

5. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 08:35:56

6. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

7. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

8. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, teşekkürler

9. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım

10. Bingöl merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 06-08-2020 12:59:13

11. Elazığ merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden iyi, saolun 06-08-2020 19:39:50

12. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 12-08-2020 10:43:32

13. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

14. Isparta merkezden ben ali. Selam paylaşımın valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2020 13:18:57

15. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz güzel, sağolun

16. Selam paylaşımınız yeminle dikkat çekici, tebrikler

17. Sakarya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, saolun 31-08-2020 07:34:44

18. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

19. Selamlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan inanki iyi, facebookta paylaştım

21. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Slm sayfan vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 18:57:48

22. Burdur merkezden ben Aylin. Slm paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler 25-09-2020 05:22:55

23. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan vallaha mükemmel, saolun

24. Bu konu : ” Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 473

25. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 200

26. Selamlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, şukuladım

27. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

28. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 31-10-2020 06:42:13

29. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok iyi, sağolun 08-11-2020 23:04:37

30. Bingöl merkezden ben ali. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 13-11-2020 14:27:53

31. Bartın merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım 18-11-2020 01:40:15

32. Çankırı dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, sağolun , ahmet – 14

33. Afyon dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 366

34. Şanlıurfa dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Merhaba siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 126

35. Bu konu : ” Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 334

36. Siirt dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Mrb paylaşım gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 468

37. Bu konu : ” Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? ” çok güzel. Selam siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 186

38. Bilecik merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok güzel, sağolun 06-12-2020 17:21:19

39. Kastamonu dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Merhaba herkese sayfanız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 286

40. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

41. Van dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Slm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 55

42. Giresun dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Selamın aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 157

43. Niğde dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Mrb bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 14

44. Düzce merkezden ben emin. Selam siten inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-12-2020 07:12:21

45. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

46. Kırıkkale dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Merhaba herkese web siten inanki dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 13

47. Amasya dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Selamlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 161

48. Hakkari dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Selam herkese sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 218

49. Bu konu : ” Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 142

50. Tokat dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 100

51. Bu konu : ” Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, teşekkürler , Aylin – 211

52. Bu konu : ” Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha çok güzel, şukuladım , ziya – 380

53. Bu konu : ” Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? ” çok güzel. Merhaba web siten inanki çok iyi, tebrikler , Hasan – 248

54. Konya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-01-2021 02:17:15

55. Burdur dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, tebrikler , mehmet – 460

56. Bu konu : ” Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 64

57. Bu konu : ” Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 283

58. Samsun merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, saolun 11-02-2021 14:28:37

59. Edirne merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 20:08:01

60. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 20-02-2021 14:03:16

61. Bartın merkezden ben Emine. Selam web siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler 24-02-2021 11:43:41

62. Karaman merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-03-2021 19:26:27

63. selamun aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

64. Mardin dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Mrb paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 348

65. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, tebrikler

66. Edirne merkezden ben ziya. Selam web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun 26-03-2021 02:08:15

67. Bu konu : ” Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 343

68. Bu konu : ” Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? ” çok güzel. Selam sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 453

69. Yalova dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Merhabalar sayfanız inan ki mükemmel, saolun , banu – 486

70. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-05-2021 01:51:07

71. Ardahan merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan valla hayran edici, tebrikler 07-05-2021 04:22:51

72. Mardin dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Merhabalar paylaşım vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 272

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link