Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız?

SS: Birdenbire maviden çıkıp, alt kısmın birçok inanılmaz halı saha hesabı ile dolu tonlarca ödülle “inanılmaz” taraflı olduğunu iddia eden 6k + ‘dan fazla oy alan bir yazı.

Bunun ne kadar inorganik olduğunu gören var mı?

Ya da yazı kendisiyle nasıl çelişiyor?

Dürüst olmak gerekirse bu aptalca bir taktik.

“Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız?” üzerine 30 yorum

1. Antalya merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 08:35:54

2. Siirt merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 08:35:54

3. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 08:35:56

4. Bingöl merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 06-08-2020 12:59:13

5. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 12-08-2020 10:43:32

6. Isparta merkezden ben ali. Selam paylaşımın valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2020 13:18:57

7. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Slm sayfan vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 18:57:48

8. Bu konu : ” Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 473

9. Kırklareli dan kimler var. Yani … biz sadece bu alt tarafın önyargılı olduğunu iddia eden Astroturfing ile dolu garip 6k + oylanan yazı hakkında konuşmayacak mıyız? . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 200

Yorum yapın