Bu sabah eski bir erkekle ilgili bir rüya gördüm. Bu sabah biraz depresif hissettim. Youtube’da şakalar, ufo haberleri, kendi bahçeni yetiştirme vb. ile ilgili birkaç video izledim. Depresyon veya bununla ilgili herhangi bir video izlemedim, beslemem genellikle haberler, oyunlar, sanat vb. hakkındadır.

Öğle yemeğini yaptıktan ve geçmişimde utanç verici olan durumları hatırladıktan sonra bilgisayarıma geri döndüm ve bununla YouTube’a akışımın ilk yerinde gittim. https://www.youtube.com/watch?v=B2C1hzONgIs

Bu “şey” istilacı bir yol haline geliyor.

…birisi tarafından gönderildi
[comments]

35 Comments

1. Bu konu : ” Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 5

2. Yozgat merkezden ben Emine. Selamlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-05-2021 22:20:44

3. Elazığ dan kimler var. Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. . Merhaba herkese sayfa vallaha dikkat çekici, saolun , mehmet – 361

4. Adana dan kimler var. Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. . Selamlar sayfan harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 227

5. Batman dan kimler var. Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. . Selam herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler , doruk – 289

6. Merhaba sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

7. Bu konu : ” Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 144

8. Bu konu : ” Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 141

9. Bu konu : ” Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 449

10. Merhaba web siteniz valla iyi, facebookta paylaştım

11. Mersin dan kimler var. Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. . Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 59

12. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

13. Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran edici, tebrikler

14. Afyon dan kimler var. Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. . Merhaba sayfan vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 134

15. Eskişehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 03:07:27

16. Bu konu : ” Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 108

17. Konya dan kimler var. Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. . Selamlar sayfa inan ki güzel, tebrikler , emin – 139

18. Selam herkese web siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

19. Mardin merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, şukuladım 15-07-2021 09:27:41

20. Bu konu : ” Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , – 239

21. selamun aleyküm web siteniz inan ki iyi, teraziye tıkladım

22. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 27-07-2021 01:17:04

23. Rize dan kimler var. Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. . Selam herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 445

24. Bu konu : ” Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten mükemmel, saolun , Hasan – 419

25. Bu konu : ” Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 402

26. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sağolun

27. Selamlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

28. Bu konu : ” Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 244

29. Adana dan kimler var. Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 81

30. Bu konu : ” Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 47

31. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

32. Zonguldak dan kimler var. Yani… Bu yeni bir ürkütücülük düzeyine ulaştı. . Selamlar sayfanız ciddiyim hayran edici, tebrikler , gaye – 297

33. Muş merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım 11-09-2021 16:34:02

Write A Comment