Özçekim İsyanı bir memuru incitmiş olabileceğinde duvardan duvara lanet haber, sadece memurun başlangıçta bildirilenlerden ve intihar eden ikinci bir memurdan ölmediğini öğrenmek için. Evet, Trump’ın hatası gibi görünmesi için intihar ettim.

Görünüşe göre Trump’ı “kışkırtma ve duygusal zararlar” nedeniyle dava ediyorlar, ancak siyah bir adam arabasını onlara çarpıp “büyük bir bıçak” taşıdığında onlardan tek bir dikizlemek değil. Gerçekten tehlikeli bir kişi onları tehdit ettiğinde aniden bir çift mi büyüdüler, ancak birkaç turist telefonlarını selfieler için kamçıladığında taşaklarını mı düşürdüler?

6 Ocak olayını daha da şüpheli kılan başka bir şey

Author

47 Comments

1. Iğdır dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , hatice – 120

2. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, saolun , – 168

3. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 260

5. Karabük merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 04-04-2021 06:51:08

6. Kars dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 410

7. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim mükemmel, saolun , ahmet – 259

8. Selam siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

9. Tekirdağ dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , – 348

10. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

11. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 264

12. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-04-2021 11:16:11

13. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 6

14. Bilecik merkezden ben hatice. Selamlar bu web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım 04-04-2021 11:17:04

15. Isparta dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Merhaba siteniz ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 458

16. Merhabalar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

17. İstanbul dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Selam sayfan yeminle iyi, twitter da paylaştım , banu – 6

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 452

19. Edirne dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Merhaba web siteniz harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , – 142

20. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle iyi, tebrikler , ali – 104

21. Bolu dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Mrb bu web sitesi valla çok iyi, sağolun , ali – 216

22. Selamın aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

23. Burdur dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Merhaba web siteniz cidden güzel, tebrikler , mehmet – 411

24. Kars merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler 23-04-2021 06:31:04

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 479

26. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten çok iyi, sağolun , hatice – 270

27. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

28. Niğde merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun 06-05-2021 22:42:38

29. Tekirdağ dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Mrb sayfa gerçekten iyi, facebookta paylaştım , gaye – 352

30. Bitlis merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım 17-05-2021 23:11:11

31. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım harbiden güzel, teraziye tıkladım 19-05-2021 03:50:26

32. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

33. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ali – 154

34. Bartın merkezden ben . Selam herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 27-05-2021 09:08:56

35. Slm paylaşım cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

36. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, tebrikler

37. Van dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . selamun aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 202

38. İstanbul merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-06-2021 01:43:22

39. Şırnak dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Selamın aleyküm sayfa cidden mükemmel, face de paylaştım , ali – 410

40. Niğde merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-07-2021 03:04:17

41. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, sağolun , ali – 427

42. Nevşehir dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 239

43. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

44. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 158

45. Adana dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Selam web siteniz harbiden çok iyi, tebrikler , gaye – 494

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link