Özçekim İsyanı bir memuru incitmiş olabileceğinde duvardan duvara lanet haber, sadece memurun başlangıçta bildirilenlerden ve intihar eden ikinci bir memurdan ölmediğini öğrenmek için. Evet, Trump’ın hatası gibi görünmesi için intihar ettim.

Görünüşe göre Trump’ı “kışkırtma ve duygusal zararlar” nedeniyle dava ediyorlar, ancak siyah bir adam arabasını onlara çarpıp “büyük bir bıçak” taşıdığında onlardan tek bir dikizlemek değil. Gerçekten tehlikeli bir kişi onları tehdit ettiğinde aniden bir çift mi büyüdüler, ancak birkaç turist telefonlarını selfieler için kamçıladığında taşaklarını mı düşürdüler?

6 Ocak olayını daha da şüpheli kılan başka bir şey

Author

23 Comments

1. Iğdır dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , hatice – 120

2. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, saolun , – 168

3. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 260

5. Karabük merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 04-04-2021 06:51:08

6. Kars dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 410

7. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim mükemmel, saolun , ahmet – 259

8. Tekirdağ dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , – 348

9. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 264

11. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-04-2021 11:16:11

12. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 6

13. Bilecik merkezden ben hatice. Selamlar bu web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım 04-04-2021 11:17:04

14. Isparta dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Merhaba siteniz ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 458

15. Merhabalar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. İstanbul dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Selam sayfan yeminle iyi, twitter da paylaştım , banu – 6

17. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 452

18. Edirne dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Merhaba web siteniz harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , – 142

19. Bu konu : ” Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle iyi, tebrikler , ali – 104

20. Bolu dan kimler var. Yani dün Capitol Polisine çarpıp bir memuru öldüren siyah milliyetçi Noah Green hakkında pek fazla gönderi yok. Görünüşe göre Trump’a yaptıkları gibi duygusal zararlardan dolayı onu dava edecekler mi? Ya da bu apaçık terör eylemine ücretsiz geçiş hakkı mı vereceksiniz? . Mrb bu web sitesi valla çok iyi, sağolun , ali – 216

21. Selamın aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link