Sadece açık olmak için. Şu anda büyük haber şu ki sağlık çalışanları jAb’yi reddediyor ve kovuluyorlar. Sadece herkesin bunu bir dakikalığına kabul etmesini istiyorum. Onu çiğneyin. Üzerinde uyu. Bırakalım. Bir kere daha.

Sağlık çalışanları bu aşıyı istemiyor.

28 Comments

1. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 03-08-2021 05:24:34

2. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? . Slm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 58

3. Merhaba paylaşım inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

4. Şanlıurfa dan kimler var. Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? . Mrb sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 302

5. Eskişehir dan kimler var. Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? . Mrb paylaşım vallaha güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 466

6. Bu konu : ” Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 300

7. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 473

9. Amasya dan kimler var. Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? . Merhaba paylaşımınız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 245

10. Gaziantep dan kimler var. Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? . Selam sayfa gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 35

11. Şanlıurfa dan kimler var. Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? . Merhaba herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 487

12. Kocaeli merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım 24-08-2021 01:14:56

13. Bu konu : ” Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 130

14. Muğla dan kimler var. Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? . Merhabalar paylaşım inanılmaz çok iyi, saolun , Gürbüz – 345

15. Sinop dan kimler var. Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? . selam arkadaşlar paylaşımın valla güzel, sağolun , ziya – 137

16. Bu konu : ” Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 353

17. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 31-08-2021 22:14:50

18. Aydın merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 01-09-2021 21:44:24

19. Sakarya dan kimler var. Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? . Slm web siteniz vallaha billaha güzel, sağolun , – 241

20. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

21. Kars dan kimler var. Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? . Selamlar web siten inanki güzel, saolun , – 197

22. Uşak dan kimler var. Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, teşekkürler , memo – 396

23. Bu konu : ” Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 482

24. Erzurum dan kimler var. Yani Heathcare çalışanları şimdi jAb’yi inkar mı ediyor? . Selamın aleyküm sayfa gerçekten güzel, face de paylaştım , ali – 282

Write A Comment