Şu anda, komplo topluluğu için makul görünen, ortaya atılacak birkaç teori var:

1: Toplam ekonomik çöküş. İnsanlar gerçek işlevsel varlıklara değersiz para döktüğü için evler gerçek değerlerinin 3-4 katına gidiyor.

2: Dünya Zirvesi enerji tüketimi, daha verimli enerji yöntemlerine ihtiyacımız var.

3: COVID korkusu, aslında bu ne? Şunlar hakkında makaleler bulabilirim: Daha kolay ACE2 reseptör afinitesine izin veren prion alanları, amiloidojenik proteinler, kan pıhtıları, uyuyan virüslerin yeniden aktivasyonu, bağışıklık sistemi iltihabı, mast hücre işlev bozukluğu vb.

4: Aşı aslında ne yapmaya/itmeye çalışıyor? Çoğu insanda, özellikle enjeksiyon bölgesinde mast hücre disfonksiyonuna neden olduğu oldukça açıktır. Mast hücreleri olmadığında, kan pıhtısı serbestçe oluşur. Aşının prion benzeri alanlar içerdiğini ve proteinleri 2 farklı yöntemle yanlış katlayabildiğini gösteren bir çalışmam var.

4 devam etti: Aşı, birçok şey olarak teorize edilebilir, temel virüslere karşı temel duyarlılığa yol açan bağışıklık sistemi işlev bozukluğu yoluyla yavaş aşındırma gündemindekileri ilaç şirketlerine güvenerek yok olmaya zorlar.

4 devam etti: Gerçekten öldürücü bir şey saldıklarında, canlı tutmak istedikleri koyunlara bağışıklık sağlamak olabilir.

5: HQL ve Ivermectin’e odaklanma oldukça açık: Kanser, her ikisi de kanseri önleme ve kemoterapilerle birlikte yardım, vb. için umut vaat ediyor. COVID olmasaydı hiç kimse bu ilaçlardan herhangi biri hakkında hiçbir şeye dikkat etmezdi…

6: İnsanlar elitlerle devam eden bir iç savaş olduğunu söylüyor, McAfee ölüm/Miami çöküşü teorisi, doğru olmasa bile, genel olarak garip, eğer bir iç savaş olsaydı, neden savaşan taraflardan biri oturuyordu? Bir hapishane hücresinde, bana dengeli bir dövüş gibi gelmiyor.

7: Bazı insanlar yeraltı sığınaklarının ve tünellerin halihazırda kullanımda olduğunu ve gerekli gördükleri insanların büyük bir kısmının bu sığınaklarda zaten bulunduğunu, zaten yeşil ekranda vb. Varlar ve bunu kanıtlayan videolar var/vardı. . Sadece boşaltma alanlarını gördük.

8: Bir Youtuber’ımız var, temelde yarından sonra mini bir güne neden olacak bir direk taklası hakkında konuşuyor. Onun şeyi DUMB/yeraltı şehirleriyle aynı hizada.

9: Çin’in görünüşte dünyayı ele geçirdiği, demokrasinin/normalliğin diğer her biçimini altüst ettiği, onların otoriterlik biçimlerinin yerini aldığı ve bir kez daha sosyal normları, maskeleri vb. bir kez daha bir kontrol biçimi olan Çin’e sahibiz.

10: Elimizde Trudeau Castro ya da temelde bu Çin bokuna eğilen her neyse, gün gibi açık. Milyonlarca Amerikalı’nın gözleri önünde merdivenleri düzgün bir şekilde çıkamayan Biden’ımız var ve Medya kelimenin tam anlamıyla dünyayı bilgi kontrolleriyle yönetiyor, bu acınası çünkü medya sadece çeşitli doğalardan zombiler üretiyor gibi görünüyor, agresif bir şekilde politik , bilgi eksikliği her şeyi bilir, vb.

11: Şimdiye kadar Kanada’da, CERB’de sonra EI’de, kelimenin tam anlamıyla 2 yıl boyunca ücretsiz yaşadım, temelde asgari ücret geliri ile bölgemde çalışmadığım için çalışmıyorum. Hükümet bu kadar çok insan için bunu nasıl yapabilir? Delta varyantı için daha fazla kilitlemeden geçmek üzereyiz (suşu, wtf onların “varyantı” kelimesiyle ifade edilir), kokusunu alabiliyorum, daha da fazla uzatma olasılığı var. Tl; DR bunun: Hükümet neden şu anda insanların temel olarak özgürce yaşamasına izin veriyor, bu lanet şey gerçekte ne oluyor?

12: Kanada, şu an olduğumuz zamana eşit olan zaman çizelgesini gösteren bir belge yayınladı, zor zamanlar geçirdikleri tek şey aşılarla ilgili çünkü aşıların tamamen çöp olduğu veya ciddi hastalıklara neden olduğu şimdi ortaya çıkıyor. sorunlar. İnsanların hatırlaması gereken bir şey: Aşılar için iz çalışması 2023’te sona eriyor, bir deneme çalışmasında plasebolar var…

13: ŞİMDİ kahrolası uzaylılara geliyoruz, pek çok uzaylı teorisi, hiçbir şey gerçekleşmedi, ama benim gibi uzaylı komplocular için hala çok fazla belirsizlik var:

13a: Aşı, ilk temas için temel viral önleyici olabilir; bu, temasın daha önce yapıldığı ve bir viral salgını önlemek için ne yapmaları gerektiğini bildikleri anlamına gelir.

13b: Aşı bir işaret olabilir, basit bir şekilde insanları kolayca tespit edilebilecek amaçlarla işaretlemenin bir yolu olabilir, bununla çıldırın, evet, burada bazı Missing 411 boklarını düşünüyorum.

13c: Aşı, uzaylıların düşmanca ele geçirmesini önlemek için bir silah olabilir, temelde bizi kitlesel viral saçıcılar haline getirir, “prion benzeri” viral saçılma bileşenlerinin ölü deri hücrelerinde kalmasına neden olabilir, vb. viral koruma kılıfı gibi

13d: c’nin diğer yüzü: Uygun olmayan tüm yaşam formlarını enfekte etmek, toplamak ve bir tür terraforming olabilir.

13e: Uzaylılar, Youtuber’ların plazma arkları vb. ile kutup çevirme videosu vb. nedeniyle buraya geliyor olabilirler, nüfusun bir kısmını kurtarmak için geliyor olabilirler, genel olarak gezegenimiz için ne kadar viral olduğumuzu fark ettikten sonra olmayabilir, Temel olarak, şarbonun soyu tükenmekten kurtarır mıydınız? Dürüst olmak gerekirse?

TL; DR: Var KESİNLİKLE HİÇBİR ŞEY gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirlemek için.

Bu noktada o kadar çok teori kurdum ki, mantıklı olan hiçbir şeyi tam olarak belirleyemiyorum. Sadece gerçekten parlayan 3 şeyi görebiliyorum:

1: Kontrol. 2: Korku. 3: Düzensizlik

Bu gönderi muhtemelen shadow ban alacak, çünkü geçen haftaki tüm gönderilerimin shadow banlı olduğundan oldukça eminim, eğer bunu okuduysanız, teşekkür ederim ve iyi geceler.

35 Comments

1. selamun aleyküm paylaşımın vallaha güzel, teşekkürler

2. Bu konu : ” Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , emin – 79

3. Tunceli merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, face de paylaştım 30-06-2021 09:42:21

4. Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

5. Slm siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

6. Slm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

7. Afyon dan kimler var. Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) . Selam herkese sayfan inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 49

8. Karaman dan kimler var. Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) . merhaba arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 406

9. Bilecik dan kimler var. Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) . Mrb paylaşımın inanılmaz çok iyi, saolun , Aylin – 195

10. Sakarya merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, şukuladım 06-07-2021 10:28:30

11. Bu konu : ” Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 318

12. Bu konu : ” Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden iyi, tebrikler , gaye – 112

13. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, şukuladım

14. Selam herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, şukuladım

15. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 15-07-2021 08:41:13

16. Osmaniye merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, sağolun 16-07-2021 12:11:44

17. Merhaba herkese web siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler

18. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-07-2021 15:16:41

19. Bu konu : ” Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 152

20. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

21. Merhabalar paylaşımın inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

22. Bu konu : ” Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 254

23. Isparta dan kimler var. Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) . selam arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 343

24. Yozgat merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 05-08-2021 06:16:46

25. Bartın merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi harbiden çok güzel, teşekkürler 05-08-2021 14:15:49

26. Bu konu : ” Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 226

27. Bu konu : ” Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 190

28. Bu konu : ” Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla iyi, twitter da paylaştım , emin – 158

29. Kilis merkezden ben emin. Selam herkese sayfa yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 31-08-2021 19:45:04

30. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 01-09-2021 21:45:13

31. Muğla dan kimler var. Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 489

32. Batman dan kimler var. Yani herhangi biri dünyada gerçekte neler olup bittiğini tam olarak belirleyebilir mi (politik olmayan) . Selamlar paylaşım vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , – 422

Write A Comment