Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme?

Nedeniyle gerçekten savaştığını bildiğim herkes bunu barışçıl yapıyor. Yıkımın çoğu, doğru nedenlerle burada bile bulunmayan insanlar tarafından kaynaklanıyor. IDK neler oluyor ama temiz bir temizlik yapmalıyız. Hükümet ve polis. Çok fazla yolsuzluk. Çok fazla baskı var.

… cnshaw tarafından gönderildi
[comments]

“Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme?” üzerine 61 yorum

1. Adıyaman merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-06-2020 01:22:02

2. Balıkesir merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, teşekkürler 27-06-2020 21:10:27

3. Isparta merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-07-2020 09:01:43

4. Karabük merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 17-07-2020 18:08:28

5. Afyon merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, şukuladım 25-07-2020 06:40:34

6. İzmir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2020 14:43:34

7. Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 10-08-2020 07:16:05

8. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 28-09-2020 22:28:10

9. Aksaray merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa valla dikkat çekici, teşekkürler 01-10-2020 04:08:23

10. Bilecik merkezden ben banu. Selam web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:28:19

11. Bilecik dan kimler var. Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme? . Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 126

12. Bu konu : ” Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 65

13. Edirne dan kimler var. Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme? . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 133

14. Kars merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 06-11-2020 01:33:48

15. Bu konu : ” Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 390

16. Bu konu : ” Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme? ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden mükemmel, şukuladım , ziya – 106

17. Bu konu : ” Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 295

18. Bu konu : ” Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme? ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 500

19. Samsun dan kimler var. Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme? . Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 315

20. Bu konu : ” Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 135

21. Bu konu : ” Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 280

22. Yozgat merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, teraziye tıkladım 21-01-2021 13:25:36

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link