Kategoriler
Genel

Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme?

Nedeniyle gerçekten savaştığını bildiğim herkes bunu barışçıl yapıyor. Yıkımın çoğu, doğru nedenlerle burada bile bulunmayan insanlar tarafından kaynaklanıyor. IDK neler oluyor ama temiz bir temizlik yapmalıyız. Hükümet ve polis. Çok fazla yolsuzluk. Çok fazla baskı var.

… cnshaw tarafından gönderildi
[comments]

“Yani Hillary Clinton’ın tanıklık etmesi gerekiyor … ve şimdi Amerika’da kaosumuz var, ANTIFA, isyanlar, rasgele tuğla yığınları ortaya çıkıyor, bu bir tesadüf olamaz değil mi? Dikkati başka yöne çekme?” için 14 yanıt

Adıyaman merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-06-2020 01:22:02

Niğde merkezden ben banu. Mrb web siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-06-2020 12:54:03

Balıkesir merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, teşekkürler 27-06-2020 21:10:27

Isparta merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-07-2020 09:01:43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir