Kategoriler
Genel

Yani istatistikler ölümlere karşı bilinen vakaları gösteriyor. Her zaman gösterilen budur. Testler yavaş yavaş mı uygulanıyor, sadece bilinen vakaları ölüm oranını yüksek tutacak kadar yükseltmek mi?

Bu sözü görmedim. Ancak, asgari olarak, toplam vaka sayısının (gerçekçi olarak) bize söylediklerinin iki katı olduğu açıktır – iki katına cömert davranıyorum, muhtemelen çok daha yüksek. Toplamda kaç kişinin olduğunu biliyor olsaydık, ölüm oranı o kadar düşük olurdu ki, tüm bu karantinayı ve onunla her şeyi yapmak saçma olurdu.

Toplam vakaların sadece ölüm oranını korumak veya yükseltmek için yeterince yükseldiği görülmektedir. Testler, vb. Üzerinde bir “eksiklik” olduğunu biliyoruz. Bu yüzden, testin bu her şeyin anahtarı olması ihtimali ve bunlar (lol “onlar” geniş olduğunu biliyorum) sadece bu kıtlığa dayanıyor olabilir mi? bunu devam ettirmek için?

Demek istediğim, biz yaygın yaygın test lol bile almadan önce bir aşı dışarı itmek istiyorlar. Bütün bunlar ironik bir durak gibi görünüyor, bir aşı yarışını kazanmak için bizim için planladıkları diğer saçmalıklar.

Medya da bu durumun herhangi bir yönünü sorgulayan herkesi lekelemek ve küçümsemek kadar iyi bir iş yapıyor, bu yüzden çarpık sayılar, özellikle reddit’te çarmıha gerilecek kadar basit bir şeyi açıklamaya çalışmak.

Onlar hakkında muhtemelen sayıları kontrol etmek için test kontrol hakkında ne düşünüyorsunuz ..? Yani, COVID ölümlerinin nasıl sınıflandırıldığına dair her şeyi göz önüne alarak, sayıları açıkça çalışıyorlar.

“Yani istatistikler ölümlere karşı bilinen vakaları gösteriyor. Her zaman gösterilen budur. Testler yavaş yavaş mı uygulanıyor, sadece bilinen vakaları ölüm oranını yüksek tutacak kadar yükseltmek mi?” için 27 yanıt

Erzurum merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 24-04-2020 12:27:14

Samsun merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-04-2020 20:40:15

Kırşehir merkezden ben gaye. Selam web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 30-04-2020 11:51:28

Ordu merkezden ben Aylin. Selam herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-05-2020 00:22:53

Isparta merkezden ben ahmet. Slm sayfan harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-05-2020 03:40:08

Ağrı merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, saolun 14-05-2020 12:04:18

Kırşehir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, face de paylaştım 14-05-2020 12:04:30

Kütahya merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 12:04:37

Kars merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 14-05-2020 12:04:43

Giresun merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 12:04:46

Yalova merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-05-2020 17:20:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir