Kategoriler
Genel

Yani katılıyor musun?

Bunu ben yazmadım ama ……. Sanırım katılıyorum

Ben en başından başa çıkmanın en iyi yolunu bulmak için kısa bir süre (2 ya da 3 hafta) başladım, ama BU RIDICULOUS. Şimdi bu basit ve basit bir hükümet aşırı erişim ve şimdi durdurulması gerekiyor. Hükümetin zorbalık ve korku kampanyalarına ayak uydurmazsak, TÜM haklarımızı kaybedeceğiz … onları aldıkları için değil, onları bıraktığımız için. Sadece benim kişisel görüşüm … Görüşleri farklı olan başkalarını rahatsız etmeye veya tartışmaya başlamak değil. Özgür düşünen Amerikalı yetişkin olarak; 1. Yüz maskesi takmıyorum …. Huzurevine girmediğim sürece …. çünkü maske ağzınıza ve ciğerlerinize girebilecek ve üst solunum yolu enfeksiyonuna neden olabilecek bakteriler için mükemmel bir üreme alanıdır. Eldiven takmıyorum … bir benzin pompasında başka bir şeye dokunduğum her seferinde eldiven değiştirmek zorunda kalacağımı anlayacak kadar beynim olmadığı sürece, aksi takdirde çapraz kontaminasyon var … … başkalarına kişisel alanlara saygı duyuyorum, ama Amerikalı arkadaşlarımdan korktuğum için değil. Aslında, karşılıklı bir duygu olsaydı, şu anda birine mutlulukla sarılırdım. Sarılmak, ruh halini yükselten ve stresi azaltan endorfinleri serbest bırakır … şu anda bir sürü şey var. 4. Grip aşısı almıyorum … çünkü riski% 36 artıran ve şimdi insanların pozitif test etmesine neden olan 4 koronavirüs suşu da dahil olmak üzere virüs suşları enjekte etmek istemiyorum.  5. Test edilmeyeceğim … Çünkü zaten Covid19 etiketleyeceklerini biliyorum ve gerçekten sahip olabileceğim veya edemeyeceğim bir şey üzerinde paniğe neden olan yorgun sayılara ekleneceğim … artı sadece eve gitmemi ve yürümememi söyleyin … ama eminim ki hasta olduğumda ya da hastalanma belirtileri olduğunda evde ve insanlardan uzak durmaya yetecek kadar. 6. Ellerimi sabun ve suyla yıkıyorum çünkü … bu sadece sağduyu. 7. AŞI ALMAM! Gov hiç bir zaman aşı yapmadı ve bu yüzden neden muhtemelen planlanan bu “salgın” nedeniyle yaratılan bir şey koydum. Ben bir koyun değilim ve onların çıkarımıza sahip olduklarını veya hükümete bağımlı olmayacağımı düşünmek için manipüle edilmeyeceğim. 8. Korku içinde yaşamayacağım, çünkü Tanrı’nın kontrol altında olduğunu biliyorum. Evinizde kalmak ve asla dışarı çıkmak istemiyorsanız, çünkü “doğru olanı yapıyorsunuz”, ama bu medyanın beni katılmaya korkutmasına izin vermeyeceğim, bu kitlesel paniktir. İstedikleri bu, bu ülkeyi kapatmak için ve şu anda bize haklarımızdan sıyrılarak yapıyorlar. Korku ile değil inançla yaşamaya devam edeceğim. Araştırmaya başlayın … Haberleri kapatın ve finansal kazanç veya çıkar çatışması olmayan kaynaklardan araştırmaya başlayın … biraz öğreneceksiniz ve yalan söylendiğinizi ve manipüle edildiğinizi anlayacaksınız. kopyalandı ve yapıştırıldı, aynı şeyi yapmaktan çekinmeyin!

Gönderen … sandyheath
[comments]

“Yani katılıyor musun?” için 34 yanıt

Aksaray merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler 11-05-2020 23:47:46

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-05-2020 12:50:47

Mersin merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 11:19:23

İstanbul merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, facebookta paylaştım 07-06-2020 12:54:05

Kütahya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-06-2020 11:18:48

Şanlıurfa merkezden ben gaye. Slm web siten valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 03-08-2020 20:31:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir