https://youtu.be/6swmTBVI83k

Bunun hakkında kimse konuşmayacak mı?

Gölgesiz insanlar değil mi?

Çılgın Q insanları değil mi?

Hıristiyanların hiçbiri değil mi?

Hollywood’un ve eğlencenin çocukların zihinlerini aşırı cinselleştirmek ve şeytanlaştırmak için kullanıldığını iddia eden hiç kimse değil mi?

Hayır? Kimse? Tamam o zaman. Bu bok herkesin yüzünde doğru. “Sevgi ve hoşgörü” ile ilgili değil, bu bir güç hareketidir. Medeniyetleri devirmek ve toplumun her köşesini yozlaştırmak ve dönüştürmek için tasarlanmış bir yozlaşma.

Yalan söylediğimi düşünüyorsan: http://medcraveonline.com/JPCPY/JPCPY-06-00341.pdf

Author

9 Comments

1. Aydın dan kimler var. Yani kimse Montero videosu hakkında konuşmayacak mı? Hiç kimse? Kimse bunun ne kadar bariz olduğunu kabul etmeyecek mi? . Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 152

2. Bu konu : ” Yani kimse Montero videosu hakkında konuşmayacak mı? Hiç kimse? Kimse bunun ne kadar bariz olduğunu kabul etmeyecek mi? ” çok güzel. Selam web siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 321

3. Slm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

4. Van dan kimler var. Yani kimse Montero videosu hakkında konuşmayacak mı? Hiç kimse? Kimse bunun ne kadar bariz olduğunu kabul etmeyecek mi? . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 467

5. Bolu dan kimler var. Yani kimse Montero videosu hakkında konuşmayacak mı? Hiç kimse? Kimse bunun ne kadar bariz olduğunu kabul etmeyecek mi? . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 418

6. Bu konu : ” Yani kimse Montero videosu hakkında konuşmayacak mı? Hiç kimse? Kimse bunun ne kadar bariz olduğunu kabul etmeyecek mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 196

7. Bu konu : ” Yani kimse Montero videosu hakkında konuşmayacak mı? Hiç kimse? Kimse bunun ne kadar bariz olduğunu kabul etmeyecek mi? ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha iyi, şukuladım , memo – 328

8. Erzurum merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 16-04-2021 14:21:16

9. Bu konu : ” Yani kimse Montero videosu hakkında konuşmayacak mı? Hiç kimse? Kimse bunun ne kadar bariz olduğunu kabul etmeyecek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 287

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link