Yani kozlar kardeş covid yüzünden mi öldü?

Bu yüzden bugün haberleri okurken, genellikle buna benzer cümleler eklerler ve bu nedenle kalp komplikasyonlarından sonra veya “yeni makalelere bir … l acı çektikten sonra veya” kanserle uzun bir savaştan sonra “öldüler.

Ölümle ilgili herhangi bir nedenin olmaması bana tuhaf geliyor.

Ayrı olarak, yoğun bakım ünitesinde değil, uzman bir bölgede inme veya kalp krizi geçirdiyseniz, araba kazasında bulunmadıysa vb. Bu benim için birkaç şeyi bilmek (yeterli değil ama yine de) tüm bunlar için ICU’da olmak anlamına gelir. bir hafta büyük olasılıkla bir solunum yolu hastalığıdır ve bunun için yaş aralığındadır.

Öyleyse covid olabilir miydi?

… Alib668 tarafından gönderildi
[comments]

“Yani kozlar kardeş covid yüzünden mi öldü?” üzerine 16 yorum

1. Antalya merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-08-2020 11:43:00

2. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım 23-08-2020 12:21:41

3. Elazığ merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım 28-08-2020 07:51:38

4. Adıyaman merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-09-2020 23:29:07

5. Sivas merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-09-2020 12:19:52

Yorum yapın