Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor?

Bu “ayaklanmayı” 11 Eylül’den beri daha kötü hale getirmeleri şaşırtıcı. Capitol Hill’deki bu fırtınanın tüm amacı, bu pisliklerin bizi mahvetmekten bıktıklarını bilmeleri olmalıydı. Bununla birlikte, bu sadece başka bir Trump mitingiydi ve insanların hükümet yetkilileri için kötü hissetmelerini sağlamak için kullanmaları için mükemmel bir cephane. İnsanlar kelimenin tam anlamıyla açlıktan ölürken yabancı ülkelere para dağıtanlar. Şirketlerin cinayet dışında her şeyden paçayı sıyırmasına izin veren aynı kişiler. Kendilerine oy veren ve maaşlarını ödeyenlere 2000 bile veremeyenler. Bu pislikler için üzülmem mi gerekiyor? Hiçbiri yaralanmadı ve herhangi bir tehlike altında değildi. Yine de her zaman korkaklar gibi saklandıkları için onlar için üzülüyorum. Haberleri izledim ve bu bayan (adını hatırlayamıyor) 11 Eylül’ün nasıl gerçekleştiğini ve cumhuriyetçi kongre kadın ve erkeklerinin birlikte vatansever şarkılar söylemeye başladığını ve bunu yapmak için başka bir andı. Benimle dalga mı geçiyorsun? Bu, plansız bir grup aptalın olduğu hazırlıksız bir DC turundan başka bir şey değildi, sadece etrafta durup liderlik edeceğini iddia eden bir sosyopatın bayrağını sallamaktan başka bir şey değildi ama aslında bir şey yapmak için çok fazla korkaktı. ama tweet.

“Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor?” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 383

2. Gaziantep dan kimler var. Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor? . Selam web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 191

3. Bu konu : ” Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki çok güzel, saolun , Hasan – 117

4. Bu konu : ” Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , ali – 173

5. Bu konu : ” Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 364

6. Kahramanmaraş merkezden ben . Slm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 15-01-2021 03:56:32

7. Bu konu : ” Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 348

8. Sivas merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 17-01-2021 14:45:07

9. Bu konu : ” Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 59

10. Bu konu : ” Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 32

11. Bu konu : ” Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 61

12. Bu konu : ” Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, şukuladım , Aylin – 347

13. Iğdır dan kimler var. Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor? . selam arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 330

14. Bu konu : ” Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selam paylaşım inanki dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 115

15. Tunceli dan kimler var. Yani medya, on yıllardır bizi beceriksiz hale getiren insanlar için bizi kötü hissettirmeye mi çalışıyor? . selam arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, tebrikler , hatice – 236

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link