Kategoriler
Genel

Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu.

Tamam bu sadece bir teori ve eminim daha önce başkaları tarafından düşünülmüştü. mobilde olduğum biçimlendirmeyi ve düşünce trenimi affedin.

Zaman yolculuğu yapabilseydin geri dönüp Hitler’i öldüreceğin biliniyor. Holokost, tarihin en kötü olayıdır.

Ama ya nükleer bir dünya savaşı ya da insan yapımı bir kitlesel yok olma gibi daha kötü bir şeyin eşiğinde olursak. 2016’dan bu yana, Trump’ın seçilmesi, Brexit, vb.Ile bağlanan ME’lerde büyük bir artış fark ettim.

Benim teorim, tarihte bu ana kadar gelen ve “korkunç olan ilk domino” yu denemek ve geri almak için zamanımızın gerçekten korkunç bir şeye yol açmasıdır.

Peki ya zamanın gelecekteki milletlerinin ‘Geri dönüp İkinci Dünya Savaşı’nı durduracağım’

“Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu.” için 32 yanıt

Adıyaman merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, teşekkürler 01-07-2020 13:12:17

Bursa merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 10-07-2020 11:48:00

Manisa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sağolun 16-07-2020 16:25:32

Ağrı merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 18-07-2020 13:21:00

Amasya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler 24-07-2020 21:10:41

Aydın merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-08-2020 12:59:08

Eskişehir merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun 09-09-2020 08:45:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir