Tamam bu sadece bir teori ve eminim daha önce başkaları tarafından düşünülmüştü. mobilde olduğum biçimlendirmeyi ve düşünce trenimi affedin.

Zaman yolculuğu yapabilseydin geri dönüp Hitler’i öldüreceğin biliniyor. Holokost, tarihin en kötü olayıdır.

Ama ya nükleer bir dünya savaşı ya da insan yapımı bir kitlesel yok olma gibi daha kötü bir şeyin eşiğinde olursak. 2016’dan bu yana, Trump’ın seçilmesi, Brexit, vb.Ile bağlanan ME’lerde büyük bir artış fark ettim.

Benim teorim, tarihte bu ana kadar gelen ve “korkunç olan ilk domino” yu denemek ve geri almak için zamanımızın gerçekten korkunç bir şeye yol açmasıdır.

Peki ya zamanın gelecekteki milletlerinin ‘Geri dönüp İkinci Dünya Savaşı’nı durduracağım’

Author

91 Comments

1. Burdur merkezden ben Emine. Slm web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun 27-06-2020 14:16:23

2. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

3. Adıyaman merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, teşekkürler 01-07-2020 13:12:17

4. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba herkese siten valla dikkat çekici, saolun 02-07-2020 07:44:37

5. Van merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok iyi, saolun 09-07-2020 02:13:10

6. Bursa merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 10-07-2020 11:48:00

7. Kilis merkezden ben Emine. Mrb paylaşım gerçekten güzel, sağolun 10-07-2020 16:07:31

8. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler

9. Isparta merkezden ben ziya. Selam paylaşımın harbiden çok güzel, teşekkürler 15-07-2020 21:14:25

10. Manisa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sağolun 16-07-2020 16:25:32

11. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

12. Ağrı merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 18-07-2020 13:21:00

13. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

14. Amasya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler 24-07-2020 21:10:41

15. Selam siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

16. Selam siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

17. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, şukuladım

18. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Selam sayfa valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Merhabalar bu web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım

21. Aydın merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-08-2020 12:59:08

22. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

23. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

25. Selamın aleyküm paylaşım valla hayran edici, şukuladım

26. Eskişehir merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun 09-09-2020 08:45:17

27. Mrb sayfanız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Slm paylaşım vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

29. Sakarya merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler 26-09-2020 01:53:05

30. Selam bu web sitesi valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Giresun merkezden ben ahmet. Mrb sayfa inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 02-10-2020 11:53:07

32. selam arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

33. Elazığ dan kimler var. Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 301

34. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sağolun , mehmet – 70

35. Konya merkezden ben Emine. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 20-11-2020 18:48:14

36. Selam herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, saolun

37. Gürbüz Reply

Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

38. Sakarya merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 26-11-2020 09:04:44

39. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

40. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 02-12-2020 17:42:11

41. Osmaniye dan kimler var. Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. . Mrb sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 104

42. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, şukuladım , gaye – 88

43. Merhaba web siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

44. Bartın merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:53:46

45. Bingöl merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım 21-12-2020 18:26:59

46. selam arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

47. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki güzel, sağolun , ahmet – 68

48. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 381

49. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki mükemmel, saolun , Emine – 462

50. Kocaeli dan kimler var. Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 469

51. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 98

52. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

53. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 488

54. Kars merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-01-2021 21:03:05

55. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden hoşuma gitti, saolun , ziya – 56

56. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 311

57. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 353

58. Bitlis merkezden ben . Mrb siteniz vallaha iyi, teşekkürler 18-01-2021 16:34:51

59. Mrb siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

60. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi çok iyi, sağolun , memo – 377

61. Uşak merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 05-02-2021 13:58:18

62. merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun

63. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten güzel, teraziye tıkladım , ali – 227

64. Selam herkese paylaşımın valla çok iyi, teraziye tıkladım

65. Elazığ dan kimler var. Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. . Mrb web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 399

66. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. Slm web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 128

67. Bu konu : ” Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , gaye – 462

68. Adıyaman dan kimler var. Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. . Slm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 45

69. Antalya dan kimler var. Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. . Slm siten harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 370

70. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

71. Bartın dan kimler var. Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, saolun , banu – 381

72. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten vallaha dikkat çekici, teşekkürler

73. Slm bu web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

74. Manisa dan kimler var. Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. . Slm siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 364

75. Karaman dan kimler var. Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. . Merhabalar paylaşımın inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 500

76. Bayburt dan kimler var. Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. . selamun aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 348

77. Çankırı dan kimler var. Yani yanlış değildi, değil mi? Belki birisi bu küresel salgının gerçekleşmesini durdurmaya çalışıyordu. . Selamlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 99

78. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım 07-05-2021 10:12:19

79. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım

80. Ankara merkezden ben doruk. Selam paylaşım vallaha güzel, teraziye tıkladım 09-05-2021 00:07:43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link