Kanıt olmayacak, bu yüzden gerçek denetleyicileri bunu yanlış olarak etiketleyecek.

Ayrıca kanıtın resmi bir kaynakta yayınlanması gerekir. Böylece resmi bir kaynağın sahibi olabilirsiniz ve istediğiniz her suçu yapabilirsiniz ve asla yayınlamazsanız bu yanlış olacaktır.

Ayrıca o resmi kaynağın sahibiyle arkadaş olabilirsiniz …

kaynağın sahibiyle bir kartel yaratırsak ne olur?

Ya da sahibine bir şekilde şantaj yaparsak?

hayır, çok karmaşık. Bahse girerim pek çok insan bunu aşırı getirilmiş ve gerçekleşmesi imkansız bulacaktır … Bunu unutalım, asla gerçekleşemez. sağ?

Author

59 Comments

1. Tunceli merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 19-09-2020 20:16:59

2. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 20-09-2020 01:44:05

3. Bayburt merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi cidden hoşuma gitti, şukuladım 28-09-2020 17:04:49

4. Osmaniye merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:17:46

5. Erzincan merkezden ben Aylin. Mrb siten yeminle mükemmel, sağolun 02-10-2020 11:19:03

6. Adıyaman merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım 07-10-2020 16:37:26

7. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

8. Uşak dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . Slm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, saolun , emin – 158

9. Bartın merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfa vallaha mükemmel, teşekkürler 29-10-2020 13:28:08

10. selam arkadaşlar sayfan valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . Slm sayfa gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 435

12. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız yeminle iyi, teşekkürler 15-11-2020 14:25:22

13. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok güzel, sağolun

14. Burdur merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi inanılmaz hayran edici, sağolun 23-11-2020 21:50:17

15. Denizli dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 347

16. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 367

17. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım , banu – 452

18. Denizli merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran edici, şukuladım 06-12-2020 21:26:11

19. Bolu dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . Selamlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, şukuladım , memo – 204

20. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım , ali – 444

21. Aydın dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 133

22. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, face de paylaştım , hatice – 431

23. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 110

24. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 252

25. Gürbüz Reply

Merhaba web siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım

26. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

27. Bursa merkezden ben . Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-01-2021 09:47:49

28. Amasya dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . Mrb paylaşımınız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 457

29. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. Merhabalar siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 209

30. selamun aleyküm paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım

31. Muş merkezden ben hatice. Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, saolun 27-01-2021 01:18:55

32. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, tebrikler , banu – 4

33. Bolu dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, saolun , ali – 132

34. Van dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . Merhaba herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 95

35. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 488

36. Nevşehir dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler , emin – 433

37. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 187

38. Bolu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok güzel, face de paylaştım 06-03-2021 01:04:06

39. Slm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

40. Malatya dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, face de paylaştım , ali – 44

41. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten çok iyi, teşekkürler , gaye – 324

42. Ağrı merkezden ben memo. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-04-2021 09:45:31

43. Artvin merkezden ben Aylin. Selam sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 08-04-2021 20:38:29

44. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 368

45. Merhaba sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Zonguldak merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 27-04-2021 19:36:30

48. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . Merhaba sayfa inanılmaz hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 302

49. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 408

50. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz hayran edici, tebrikler , banu – 486

51. Kütahya dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 485

52. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 2

53. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, şukuladım , – 441

54. Bitlis merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, şukuladım 27-05-2021 10:38:29

55. Bu konu : ” Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 292

56. Yozgat dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . Selam web siten valla hayran edici, saolun , hatice – 475

57. Zonguldak dan kimler var. Yani yeterince iyi saklanırsanız, doğruluk denetçileri suçlarınızı koruyacaktır. . Merhaba sayfanız valla çok iyi, tebrikler , memo – 177

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link