Birkaç gönderide aşının tam FDA onayını beklediğimi söylemiştim, tam olarak ne dediğimi hatırlamıyorum, eğer alırsam veya sadece sonuçları görmek istedim.

İşin aslı, durup bunun hakkında düşünmeliydim, Gıda ve ilaç idaresi, herhangi bir kuruluş gibi ödenebilir, geri çekilen FDA onaylı ürünlerin (Pfizer ve astraZenca) bir listesini aşağıya gönderiyorum. diğerleri ile birlikte uzun bir tarih.

https://prescriptiondrugs.procon.org/fda-approved-prescription-drugs-later-pulled-from-the-market/

…IntroductionNo8603 tarafından gönderildi
[comments]

75 Comments

1. Manisa dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, sağolun , Aylin – 66

2. Slm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

3. Bayburt merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 21-08-2021 03:39:48

4. Kayseri dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . Merhaba paylaşımınız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 410

5. Gürbüz Reply

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa harbiden güzel, saolun 21-08-2021 03:55:12

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki çok güzel, saolun , Gürbüz – 300

7. Trabzon merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız valla iyi, saolun 21-08-2021 05:08:47

8. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 104

9. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler

10. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 24

11. Ardahan dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . Slm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 263

12. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 82

13. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 22-08-2021 00:02:59

14. Slm paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Artvin dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . Mrb paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ali – 340

16. Afyon dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 217

17. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

18. Karaman dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun , gaye – 127

19. Antalya merkezden ben Hasan. Selam sayfa cidden iyi, linkedinde paylaştım 22-08-2021 17:26:20

20. Çanakkale dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 425

21. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sağolun , banu – 237

22. Artvin dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . Selam web siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Emine – 293

23. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . Selam herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 386

24. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, şukuladım , memo – 411

25. Burdur merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın cidden mükemmel, tebrikler 23-08-2021 10:53:02

26. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 23-08-2021 22:03:58

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 106

28. Merhaba herkese paylaşımınız cidden güzel, sağolun

29. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim hayran edici, tebrikler , doruk – 498

30. Merhabalar web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

31. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, sağolun

32. Kütahya merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler 24-08-2021 03:23:31

33. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 24-08-2021 03:23:49

34. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 291

35. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 71

36. Balıkesir dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler , emin – 117

37. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 336

38. Hatay dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 9

39. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-08-2021 03:43:39

40. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 203

41. Kastamonu dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . Slm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 24

42. Hatay dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 141

43. selam arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

44. Gürbüz Reply

Kırklareli dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 95

45. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler

46. Erzincan dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, sağolun , ali – 50

47. Elazığ merkezden ben ziya. Mrb paylaşım valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-08-2021 18:50:36

48. Adıyaman merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-08-2021 18:51:03

49. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 193

50. Mrb paylaşımınız inanki hayran edici, teşekkürler

51. Kastamonu merkezden ben hatice. Selam sayfan inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 24-08-2021 23:28:46

52. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

53. Mardin merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-08-2021 23:39:25

54. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Selamlar siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 25-08-2021 09:17:45

55. Gürbüz Reply

Selam herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

56. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi çok güzel, tebrikler , emin – 11

57. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 28

58. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla iyi, tebrikler , Gürbüz – 67

59. Selamlar paylaşımınız cidden hayran edici, facebookta paylaştım

60. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

61. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-09-2021 01:07:21

62. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

63. Uşak dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . Selamlar sayfanız yeminle güzel, teraziye tıkladım , gaye – 289

64. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle iyi, twitter da paylaştım , hatice – 481

65. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 302

66. Adıyaman dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 29

67. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 223

68. Slm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

69. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 490

70. İstanbul dan kimler var. Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. . Selam herkese siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 178

71. Osmaniye merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 19-09-2021 11:39:41

72. Bu konu : ” Yanılmışım ve bunu kabul ediyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanılmaz mükemmel, sağolun , gaye – 438

Write A Comment