Herkese merhaba, uzun zamandır pusuda / yorumcu, ilk kez poster! Hayatımın çoğunda “komplo teorisyeniyim” ama esas olarak Sandy Hook ve Boston bombalamasından beri! Şu anda Yanlış Bayrak olayları veya saldırıları hakkında biraz araştırma yapıyorum ve bu konuyla ilgili insanların zihinlerini derinlemesine incelemeyi çok merak ediyorum.

Sizce neyin “sahte bayrak” olduğuna ve bunun niyeti neydi / neyi örtbas etti?

Her şey takdir ediliyor!

Author

49 Comments

1. Antalya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 19-09-2020 18:57:44

2. Hakkari merkezden ben gaye. Selam siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2020 18:20:42

3. Selam sayfan valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Slm siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

5. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. merhaba arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, twitter da paylaştım

7. Ardahan dan kimler var. Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları . Slm sayfa inanılmaz çok iyi, sağolun , gaye – 165

8. Hatay dan kimler var. Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları . Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 257

9. Bu konu : ” Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Emine – 137

10. Adana merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 29-10-2020 16:48:20

11. Bu konu : ” Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 381

12. Merhaba web siten inan ki iyi, linkedinde paylaştım

13. Ağrı dan kimler var. Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları . Selamlar web siten ciddiyim çok güzel, sağolun , Hasan – 29

14. Selam herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 261

16. Bu konu : ” Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 478

17. Siirt merkezden ben banu. Selam siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım 23-11-2020 21:53:33

18. Malatya merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi iyi, face de paylaştım 27-11-2020 12:23:25

19. Aydın dan kimler var. Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları . Merhabalar sayfan inanki hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 155

20. Kütahya dan kimler var. Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları . selamun aleyküm siteniz cidden çok iyi, saolun , mehmet – 215

21. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

22. Tunceli merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, sağolun 15-12-2020 22:44:19

23. Gaziantep merkezden ben Aylin. Slm web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım 15-12-2020 23:15:31

24. Bu konu : ” Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 403

25. Bu konu : ” Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 486

26. Kilis dan kimler var. Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları . Selam herkese bu web sitesi cidden güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 142

27. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

28. Muş dan kimler var. Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları . Merhabalar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 100

29. Bu konu : ” Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 127

30. Bu konu : ” Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 194

31. selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, sağolun

32. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım

33. Merhaba siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Balıkesir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2021 01:47:14

35. Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 326

37. Kars dan kimler var. Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 300

38. Ordu dan kimler var. Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları . Merhaba sayfa ciddiyim çok iyi, saolun , Hasan – 32

39. Edirne merkezden ben . Mrb sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 01-03-2021 14:12:15

40. Van merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 24-03-2021 14:11:33

41. Nevşehir merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-03-2021 04:19:37

42. Bu konu : ” Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 285

43. Bu konu : ” Yanlış Bayrak Saldırıları ve Olayları ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 101

44. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

45. Denizli merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım 16-04-2021 07:59:50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link