Vaxx’deki yanlış bilgi hakkında ağlayarak oldu, okuyucuları manipüle etmeye çalışan yanlış bilgiler içeriyor. bağlantı

Pandeminin varlığını bile inkar edenler var, maske takmanın sizi kelimenin tam anlamıyla boğacağını düşünenler var, sıradan bir grip virüsünden daha kötü olmadığını düşünenler var, bunun bir biyolojik silah olduğunu, ve aradaki her şey. Bu bariz yanlış bilgi hacmi sorunlu ve tehlikelidir.

Ortak bir dezenformasyon kampanyasının temel sorunu, böyle bir mesajın çok sayıda tekrarlama yoluyla bir meşruiyet havası kazanmasıdır.

Hmm Bunun hayvanlardan geldiğini söyleyen bir mesajın kitlesel yapıştırılması yoluyla bir meşruiyet havasına benzer bir şekilde bu sonuca varılmamış mı?

En son ABD istihbarat raporlarına göre Covid’in bir biyolojik silah olması, Covid 19’un kökeni hakkında önde gelen 2 teoriden biridir.

https://thehill.com/homenews/administration/569286-us-intel-report-on-covid-19-origins-inconclusive-wapo

İstihbarat incelemesinin düzinelerce analist ve istihbarat yetkilisini içerdiğini söyleyen Haines, araştırmacıların büyük ölçüde iki teori etrafında toplandığını kaydetti: enfekte bir hayvanla insan teması ve laboratuvar kazası.

Author

23 Comments

1. Kütahya merkezden ben emin. Merhaba web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 25-08-2021 19:10:10

2. Merhaba herkese web siten valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Kocaeli merkezden ben hatice. Mrb web siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 26-08-2021 04:42:29

4. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın harbiden hayran edici, tebrikler 26-08-2021 21:06:34

5. Siirt dan kimler var. Yanlış bilgiyle ilgili birden fazla aboneye yapıştırılmış mesaj, yanlış bilginin kendisini içeriyor . Selam herkese siten yeminle güzel, facebookta paylaştım , memo – 393

6. Çorum merkezden ben ali. Mrb paylaşım inan ki çok güzel, saolun 29-08-2021 03:17:04

7. Düzce dan kimler var. Yanlış bilgiyle ilgili birden fazla aboneye yapıştırılmış mesaj, yanlış bilginin kendisini içeriyor . Mrb paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 13

8. Mersin merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teşekkürler 31-08-2021 17:54:46

9. Selamlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım 02-09-2021 19:27:07

11. Merhaba web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

12. Selam paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

13. Zonguldak merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 09-09-2021 05:35:26

14. Sakarya dan kimler var. Yanlış bilgiyle ilgili birden fazla aboneye yapıştırılmış mesaj, yanlış bilginin kendisini içeriyor . Selam herkese web siteniz cidden hayran edici, şukuladım , banu – 225

15. Batman dan kimler var. Yanlış bilgiyle ilgili birden fazla aboneye yapıştırılmış mesaj, yanlış bilginin kendisini içeriyor . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 230

16. Bayburt merkezden ben Emine. Mrb siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-09-2021 17:18:54

17. Selamlar web siteniz inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

18. Ağrı dan kimler var. Yanlış bilgiyle ilgili birden fazla aboneye yapıştırılmış mesaj, yanlış bilginin kendisini içeriyor . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 471

19. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

Write A Comment