Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı?

Geçenlerde yanlış zaman çizelgesinde olduğumu hissediyorum. İnsanlar ve etkileşimler artık çok farklı. Görünüşe göre artık pek çok insan farklı bir ahlak seti ve farklı mantıkla çalışıyor. Sanki hiçbir gerçek yok ve artık gerçekten doğru ya da yanlış yok. Kız arkadaşım ve büyükanne ve büyükbabam gibi uzun yıllardır tanıdığım insanlar, bütün gün oturup liberal propaganda izliyor ve lbgtq sahneleri ile ilgili şeyler izliyorlar. İnsanlar eskiden sahip oldukları kişiliklere sahip değiller ve daha robotik davranıyorlar. Npc palyaço dünyasına taşınmış gibi hissediyorum.

“Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı?” üzerine 29 yorum

1. Bu konu : ” Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? ” çok güzel. Merhaba siten yeminle hayran bıraktı, tebrikler , ali – 99

2. Kırşehir dan kimler var. Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? . Slm siten süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 274

3. Bu konu : ” Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , – 355

4. Bu konu : ” Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 140

5. Hatay merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 19-11-2020 19:49:06

6. Nevşehir dan kimler var. Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? . Selamlar paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 349

7. Bu konu : ” Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 476

8. Bartın dan kimler var. Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? . Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , hatice – 135

9. Sivas dan kimler var. Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? . Slm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 362

10. Bu konu : ” Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? ” çok güzel. Selam herkese siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 61

11. Tekirdağ dan kimler var. Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? . Selamlar siten inanki güzel, saolun , Aylin – 218

12. Bu konu : ” Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? ” çok güzel. Mrb siten gerçekten dikkat çekici, saolun , – 87

13. Bu konu : ” Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 409

14. Rize dan kimler var. Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? . Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 318

15. Sivas merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 21-12-2020 14:59:42

16. Gümüşhane merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, teşekkürler 10-01-2021 14:33:38

17. Siirt dan kimler var. Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? . Selam paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 123

18. Karaman dan kimler var. Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? . Mrb siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 374

19. Burdur merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 16-01-2021 17:22:25

20. Bu konu : ” Yanlış zaman çizelgesinde olduklarını hisseden var mı? ” çok güzel. Slm siteniz cidden çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 306

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link