100 bozukluğum var.

reddit’in nasıl çalıştığını tam anlamıyla bilmiyorum. ama arada bir, interweb’e aptalca şeyler yazdığım için ödül aldığımı biliyorum.

Yani. Ödül gibi bazı yorumları ödüllendirmeyi seveceğim. ya da her neyse. Para harcamayacağım ama sanırım birini ödüllendireceğim.

tek şart idk’i sevmektir. insanların birbirine altın vermesi gerekiyor. reddit’in ne kadar aptal olduğunu çürütmek için. en geri zekalı gönderilerde her zaman bir sürü ödüllü aptalca şeyler görüyorum. 100 jetonla yapabileceğim her şeyi bir kişiye ödüllendireceğim ve karşılığında sadece bu konunun bir ton ödüle dönüşmesini istiyorum.

bu benim komplo. Bilmiyorum. beni amcıklar eğlendir.

Author

67 Comments

1. Tokat merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-09-2020 06:21:13

2. Merhaba sayfan valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

4. Mardin merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, şukuladım 23-09-2020 04:46:58

5. Trabzon merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, şukuladım 26-09-2020 20:49:57

6. Karaman merkezden ben gaye. Selam web siten ciddiyim iyi, face de paylaştım 02-10-2020 09:15:48

7. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, tebrikler 02-10-2020 11:18:55

8. Erzurum dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Merhabalar web siteniz valla hayran edici, tebrikler , mehmet – 16

9. Tekirdağ merkezden ben memo. Selamlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:22:18

10. Iğdır dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . selamun aleyküm bu web sitesi inanki iyi, sağolun , Hasan – 8

11. Selamın aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Diyarbakır dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 348

13. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 121

14. Balıkesir dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Mrb siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 440

15. Gürbüz Reply

Tekirdağ dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Selamlar sayfa inanki çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 41

16. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

17. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten güzel, twitter da paylaştım , Emine – 305

18. Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 495

20. Muş dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Mrb bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 38

21. Batman dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 409

22. Niğde merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sağolun 09-12-2020 13:56:06

23. Kütahya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:44:02

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 83

25. Artvin merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 21-12-2020 17:48:27

26. Balıkesir dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Selam paylaşım valla çok güzel, şukuladım , Aylin – 268

27. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

28. Mardin dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Merhabalar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, şukuladım , banu – 107

29. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 263

30. Merhaba herkese sayfanız cidden güzel, linkedinde paylaştım

31. Gaziantep dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Merhaba siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 136

32. Gümüşhane dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Merhaba sayfa cidden çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 197

33. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 20:39:41

34. Karabük dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Merhaba herkese web siteniz valla çok iyi, tebrikler , mehmet – 147

35. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 429

36. İstanbul dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Slm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 148

37. Merhabalar web siten cidden hayran bıraktı, sağolun

38. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

39. Gürbüz Reply

Slm web siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Batman dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 357

41. Karaman dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Mrb paylaşımın vallaha güzel, sağolun , Aylin – 278

42. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 430

43. Samsun merkezden ben . Selam herkese sayfanız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-03-2021 14:34:30

44. Selam herkese siteniz vallaha dikkat çekici, saolun

45. Kütahya merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran edici, saolun 24-03-2021 21:50:31

46. Düzce merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa cidden çok iyi, twitter da paylaştım 05-04-2021 12:46:27

47. Antalya merkezden ben doruk. Selam sayfan vallaha billaha mükemmel, şukuladım 09-04-2021 10:16:04

48. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki iyi, sağolun , memo – 459

49. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

50. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, saolun , – 160

51. Ordu merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-05-2021 03:18:09

52. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 68

53. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, şukuladım

54. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 76

55. Kırşehir dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Selamlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 382

56. Mersin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, sağolun 29-05-2021 02:31:20

57. Diyarbakır merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız inanki güzel, teşekkürler 03-06-2021 22:56:38

58. Şırnak merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım inanki mükemmel, facebookta paylaştım 04-06-2021 14:12:39

59. Batman merkezden ben memo. Selamlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-06-2021 04:06:39

60. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 42

61. Rize dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Slm web siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 327

62. Hatay dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Mrb paylaşımınız valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 142

63. Balıkesir dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Merhabalar siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 327

64. Antalya dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 309

65. Bolu dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Merhabalar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 220

66. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 133

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link