yanlışlıkla eşcinsel olabilirim

100 bozukluğum var.

reddit’in nasıl çalıştığını tam anlamıyla bilmiyorum. ama arada bir, interweb’e aptalca şeyler yazdığım için ödül aldığımı biliyorum.

Yani. Ödül gibi bazı yorumları ödüllendirmeyi seveceğim. ya da her neyse. Para harcamayacağım ama sanırım birini ödüllendireceğim.

tek şart idk’i sevmektir. insanların birbirine altın vermesi gerekiyor. reddit’in ne kadar aptal olduğunu çürütmek için. en geri zekalı gönderilerde her zaman bir sürü ödüllü aptalca şeyler görüyorum. 100 jetonla yapabileceğim her şeyi bir kişiye ödüllendireceğim ve karşılığında sadece bu konunun bir ton ödüle dönüşmesini istiyorum.

bu benim komplo. Bilmiyorum. beni amcıklar eğlendir.

“yanlışlıkla eşcinsel olabilirim” üzerine 43 yorum

1. Tokat merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-09-2020 06:21:13

2. Karaman merkezden ben gaye. Selam web siten ciddiyim iyi, face de paylaştım 02-10-2020 09:15:48

3. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, tebrikler 02-10-2020 11:18:55

4. Erzurum dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Merhabalar web siteniz valla hayran edici, tebrikler , mehmet – 16

5. Tekirdağ merkezden ben memo. Selamlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:22:18

6. Iğdır dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . selamun aleyküm bu web sitesi inanki iyi, sağolun , Hasan – 8

7. Diyarbakır dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 348

8. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 121

9. Balıkesir dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Mrb siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 440

10. Tekirdağ dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Selamlar sayfa inanki çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 41

11. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten güzel, twitter da paylaştım , Emine – 305

12. Van dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 495

13. Muş dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Mrb bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 38

14. Batman dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 409

15. Kütahya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:44:02

16. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 83

17. Balıkesir dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Selam paylaşım valla çok güzel, şukuladım , Aylin – 268

18. Mardin dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Merhabalar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, şukuladım , banu – 107

19. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 263

20. Gaziantep dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Merhaba siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 136

21. Gümüşhane dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Merhaba sayfa cidden çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 197

22. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 20:39:41

23. Karabük dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Merhaba herkese web siteniz valla çok iyi, tebrikler , mehmet – 147

24. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 429

25. İstanbul dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Slm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 148

26. Batman dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 357

27. Karaman dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Mrb paylaşımın vallaha güzel, sağolun , Aylin – 278

28. Bu konu : ” yanlışlıkla eşcinsel olabilirim ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 430

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link