yanlışlıkla eşcinsel olabilirim

100 bozukluğum var.

reddit’in nasıl çalıştığını tam anlamıyla bilmiyorum. ama arada bir, interweb’e aptalca şeyler yazdığım için ödül aldığımı biliyorum.

Yani. Ödül gibi bazı yorumları ödüllendirmeyi seveceğim. ya da her neyse. Para harcamayacağım ama sanırım birini ödüllendireceğim.

tek şart idk’i sevmektir. insanların birbirine altın vermesi gerekiyor. reddit’in ne kadar aptal olduğunu çürütmek için. en geri zekalı gönderilerde her zaman bir sürü ödüllü aptalca şeyler görüyorum. 100 jetonla yapabileceğim her şeyi bir kişiye ödüllendireceğim ve karşılığında sadece bu konunun bir ton ödüle dönüşmesini istiyorum.

bu benim komplo. Bilmiyorum. beni amcıklar eğlendir.

“yanlışlıkla eşcinsel olabilirim” üzerine 9 yorum

1. Tokat merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-09-2020 06:21:13

2. Karaman merkezden ben gaye. Selam web siten ciddiyim iyi, face de paylaştım 02-10-2020 09:15:48

3. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, tebrikler 02-10-2020 11:18:55

4. Erzurum dan kimler var. yanlışlıkla eşcinsel olabilirim . Merhabalar web siteniz valla hayran edici, tebrikler , mehmet – 16

5. Tekirdağ merkezden ben memo. Selamlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:22:18

Yorum yapın