Hepimiz yapay zekanın gerçek bir şey olduğunu biliyoruz, değil mi? Yani bunu hemen hemen bir gerçek olarak işaretleyin. Hepimiz Avrupa’nın hala oldukça kilitli olduğunu ve birçok yerin hala olduğunu biliyoruz. Gezegenin çoğu ya kilitlendi ya da covid yüzünden vatandaşlarına bir tür ihlal yapmak için baskı altında tutuluyor. Demek istediğim, birkaç yıl içinde gezegeni başka nasıl bağlayabilirsin? Musk’a göre yapay zeka patlamak üzere. Dolayısıyla, covid’in temelde yeryüzündeki herkesin haklı olarak sollaması ve tüm hızıyla bir aşı takip baskısı kampanyası ile. Pasaport sistemleri ve vücudunuzun mülkiyeti temelde hükümetlere veya işletmelere aittir. Eğer bu tüm hızıyla başlarsa, bir telefon alıp bağlanmadıkça ormanda bal için arılarla savaşacaksın. Kapıdan bir kez girildiğinde bu devralmanın tam anlamıyla zalimce geçmesi mümkün değil değil mi? Yapay zekaya sahipsin. Sisteminizi izleyen yapay bir hayatınız var. Asla uyumaz yiyor ya da umursamıyor. Canavarın bir görüntüsü gibi hakimdir !!!

Vahiy 13: 15-17 Kral James Versiyonu (KJV)

15 Ve canavarın imajına hayat verme gücüne sahipti, canavarın imajının hem konuşması hem de canavarın imajına tapmayanların öldürülmesine neden olması gerekiyordu.

16 Küçük ve büyük, zengin ve fakir, özgür ve bağlı herkesin sağ ellerinde veya alınlarında bir iz bırakmasına neden olur:

17 Ve işareti, canavarın adı veya adının numarası dışında hiç kimse alıp satamaz.

Piramidin üstündeki göz seni izliyor.

Author

33 Comments

1. selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Yapay Zeka Covid komplosu ” çok güzel. Slm paylaşım valla dikkat çekici, saolun , gaye – 460

3. Tunceli merkezden ben Emine. Selamlar web siten yeminle çok iyi, saolun 05-04-2021 12:00:01

4. Bu konu : ” Yapay Zeka Covid komplosu ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım , Emine – 319

5. Ordu dan kimler var. Yapay Zeka Covid komplosu . Selam web siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 140

6. Balıkesir merkezden ben emin. selam arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-04-2021 12:08:46

7. Isparta merkezden ben emin. Slm siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-04-2021 20:27:12

8. Bu konu : ” Yapay Zeka Covid komplosu ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun , banu – 131

9. Selam herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Yapay Zeka Covid komplosu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden çok güzel, saolun , mehmet – 383

11. Rize dan kimler var. Yapay Zeka Covid komplosu . Mrb paylaşım inanki çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 170

12. Karabük merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 30-04-2021 02:45:46

13. Tekirdağ dan kimler var. Yapay Zeka Covid komplosu . selam arkadaşlar sayfan vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , – 121

14. Adıyaman dan kimler var. Yapay Zeka Covid komplosu . Merhaba herkese sayfan gerçekten çok güzel, teşekkürler , ziya – 346

15. Aksaray dan kimler var. Yapay Zeka Covid komplosu . Mrb bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun , gaye – 110

16. Bartın dan kimler var. Yapay Zeka Covid komplosu . Selamlar siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 80

17. Iğdır dan kimler var. Yapay Zeka Covid komplosu . Merhabalar sayfan yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 3

18. Bartın dan kimler var. Yapay Zeka Covid komplosu . selamun aleyküm web siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , ali – 116

19. Merhabalar web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” Yapay Zeka Covid komplosu ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 400

21. Bu konu : ” Yapay Zeka Covid komplosu ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim iyi, saolun , Aylin – 188

22. Uşak dan kimler var. Yapay Zeka Covid komplosu . Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, saolun , ziya – 195

23. Bu konu : ” Yapay Zeka Covid komplosu ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 344

24. Bu konu : ” Yapay Zeka Covid komplosu ” çok güzel. Mrb sayfanız valla çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 312

25. Giresun merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, şukuladım 24-07-2021 09:37:21

26. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Yapay Zeka Covid komplosu . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 353

27. Kilis dan kimler var. Yapay Zeka Covid komplosu . Selamlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 270

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link