İçinde gerçek bir hedeflenen birey olmak hakkında yazılar yazıyordu ve sizlerle paylaşmak istedim …

Artık kimseye güvenmiyorum. İnsanların bana söylediklerini kontrol edip doğrularım. Güven seviyemi her sistemle sıfırladığımdan beri. Çok sayıda arkadaşımı kaybettim ve @theysinin aparındaki şeyleri zaten biliyorlar ”listesine bir ton ekledim Kilisemden biri beni yemeğe çıkardı ancak kameraları işaret eden insanlarla ilgili videolarıma bakmayı reddetti bana inanıp inanmadığını söylemeyi reddettiler.

**Bu, bilim kurgu yapay zekalıların ilgisini çekecek. Ona telefonumdaki videoları göstermeye çalıştığımda, 30 yıldır aktif olarak tanıdığım bu adam, ona bir kilo eroinin üstünde oturan bir çıngıraklı yılan uzatıyordu. Ona bakıyormuş gibi algılanmak istemiyordu. Ama korktuğu ben değildim söyleyebilirim. Telefonumdaki kameraydı. Kesinlikle yüzünü veya gözlerini çok uzun süre kameramın önünde istemedi. Bunun, grup stokçularının bana her zaman yaptığı bir şey olduğunu söylemeliyim, buna alıştığım zaman. Telefonlarında bana her zaman en saçma şekilde aptalca veya sıkıcı şeyleri gösterirlerdi ama kulağa gerçekten harika geliyormuş gibi ses çıkarırlar, bu yüzden hevesle yaklaşıyordum ..

Resmimi almak için mi bağlıyorsun? Onlar yüzümü tarıyor ve benim için puan ya da para alıyorlar. Ekstra büyük kemikler ya da kişisel iletişim için ekstra para alırlar. Birkaç gün önce Walmart’ta bir kadına bunu yaptırdım … Grup beni takip etti Sim kartlarını aramaya gittim. Hâlâ hacklenmiş telefonumu kullanıyordum .. ona telefona bakmak istemediğimi söylediğimde beni otistik çocukları sevmemekle ya da bunun gibi bir şeyle suçladığını söyledim .. çok saçmaydı.

“Evet, asburger’im var, bu da otistik çocuklardan nefret ettiğim anlamına geliyor” dedim

Bunu uydurmuyorum, kim olduğumu bildiği için sonsuza dek önüme aldı. Bu yüzden sonsuza kadar saçma sorular sordu. Bu yüzden doğrudan telefonuna bakmamı sağlamaya çalıştı ve bu yüzden kibarca reddettiğimde hemen beni tam bir hayvan manyağı olarak göstermeye çalıştı.

Bunun çılgınca geldiğini biliyorum ama doğru.

TikTok sayfama bakın. Eski bir kilisede Satanist Masonları Takip Eden Kült Çetesi ile yaşıyordum. Bir salak gibi hacklenmiş telefonumu kullandım ve Craigslist’i TEKRAR kullandım … sooo Gangstalking suçlusu ile yaşıyorum[

Ripping off hoods on tiktok](https://vm.tiktok.com/ZMerT5V8k/)

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Yapay Zeka ve çok gerçek Gangstalking konusunda ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki iyi, face de paylaştım , ali – 406

2. selam arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

3. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, şukuladım

4. Bu konu : ” Yapay Zeka ve çok gerçek Gangstalking konusunda ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 493

5. Amasya dan kimler var. Yapay Zeka ve çok gerçek Gangstalking konusunda . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 25

6. Bu konu : ” Yapay Zeka ve çok gerçek Gangstalking konusunda ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 205

7. Bu konu : ” Yapay Zeka ve çok gerçek Gangstalking konusunda ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 290

8. Bu konu : ” Yapay Zeka ve çok gerçek Gangstalking konusunda ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 24

9. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link