Yapay Zeka ve Kütle Kontrol Teorisi

Bende bu teori var ve kafamda mantıklı gelse de, ilk kez onu kelimelere dökmeye çalışıyorum ve İngilizce benim ana dilim değil, lütfen benimle.
Bu yüzden hepimiz sosyal medyanın kontrol edildiğini biliyoruz, haber kaynakları vb. Şimdi, sosyal medyanın nasıl işlediğini biliyorsunuz, herkes görmek istediklerini görüyor ve nüfusun çoğunluğu uyanık olduğu her anı ekrana bakarak geçiriyor. Bizi kontrol etmek isteyenlerin ihtiyaç ve isteklerine göre değiştirilebilen bir ekran.

Örneğin: Koronavirüsün insanoğlunun başına gelebilecek en kötü şey olduğuna ve sadece maskelerin ve el dezenfektanlarının bizi kurtarabileceğine inanıyorsam, bu tür içerikler tüketiyordum çünkü her yerde korkunç haberler göreceğim.
Şimdi benim teorim: Genel halk için bile var olmayan ve özellikle COVID’den ölen birinin bilgisayar tarafından oluşturulmuş bir videosu gibi sadece beni (veya aynı ilgi alanlarına sahip bir grup insanı) hedef alan içerikler de görebilirim. aslında oldu, bu beni sadece kontrolündekilerin sahip olmamı istediği yanlış bilgilerle besliyor. Ve bugünlerde yapay zeka ile, aynı içeriğin kişiden kişiye neredeyse özel yapım hale gelmesine ve böylece herkesin yavaş yavaş aynı çiftliğe bağlanmasına şaşırmam.

Bunun halihazırda olduğunu düşünmek çok tuhaf olmaz, bence ve her şeyde, sadece COVID ile ilgili sorunlar değil.

This Post Has 9 Comments

1. ali

Bu konu : ” Yapay Zeka ve Kütle Kontrol Teorisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 399

2. Emine

Konya dan kimler var. Yapay Zeka ve Kütle Kontrol Teorisi . selam arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 454

3. memo

Kayseri merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 26-02-2021 05:33:47

4. ziya

Bu konu : ” Yapay Zeka ve Kütle Kontrol Teorisi ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 276

5. ahmet

Kırklareli dan kimler var. Yapay Zeka ve Kütle Kontrol Teorisi . selam arkadaşlar sayfan harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 480

6. mehmet

Antalya merkezden ben mehmet. Selam web sitesi vallaha billaha güzel, tebrikler 09-03-2021 04:29:26

7. ziya

Bu konu : ” Yapay Zeka ve Kütle Kontrol Teorisi ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi çok güzel, saolun , ziya – 72

8. ahmet

Sakarya dan kimler var. Yapay Zeka ve Kütle Kontrol Teorisi . selam arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 69

9. ziya

Edirne dan kimler var. Yapay Zeka ve Kütle Kontrol Teorisi . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, facebookta paylaştım , ziya – 494

Bir cevap yazın