Kendimi kısaca tanıtmama izin verin. Benim adım Stevan Lj. Urošević. Elektrik mühendisliğinde problem çözmede insan yaratıcılığının uygulanmasında aşağıdaki gerçeklerin gösterebilecekleri konusunda deneyimli ve verimliyim. Doktora eğitimimi tamamladım. elektro-optik alanında elektrik mühendisliğinde [I worked mostly on optics (with light)] Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) yaklaşık üç yıl iki ayda. Teorik ve deneysel olarak ışık çalıştım. Şimdi her şeyin ışıktan yapıldığını açıkça biliyorum. Doktora derecem tez yaklaşık dört tipik doktora için araştırma sonuçlarına sahiptir; tipik bir Ph.D. ilk yazar olarak iki dergi makalesi için araştırma sonuçlarına karşılık gelir ve tez, ilk yazar olarak yaklaşık sekiz dergi makalesi için araştırma sonuçlarına sahiptir. Elektrik mühendisliğinde sonuçlarda gösterilen insan yaratıcılığı ilkesi hayatın her yerinde uygulanabilir.

İnsan yaratıcılığında benimle yapılan istişareler, bir insana, Yaradan’ın, Baba’nın, En Yüce Tanrı’nın tam doğruluğu içinde yaşamdaki herhangi bir sorunu çözme yeteneğinin bilincinde olması için önerilecek şekildedir. Pratik sonuca dayalı olarak tamamen doğru bir hayat yaşıyorum ve Yaradan ile tam bir iyilik hakkında konuşabiliyorum. [any human can do this]. Bir insana ilettiğim tüm gerçek (tanrısal bilgi) Yaradan’dandır, sadece onu iletirim. Ben herhangi bir mezhebin üyesi değilim. Dünyadaki hiçbir insan yapımı örgütün üyesi değilim. Benimle dünyanın herhangi bir yerinden İngilizce veya Sırp dilinde Skype üzerinden günde 45 dakika konuşmak tamamen koşulsuz olarak ücretsizdir.

Koşulsuz ücretsiz görüşmeler planlamak için benimle E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz: stevanurosevic@gmail.com

Aşağıdaki ikisinde her şey kayıtsız şartsız ücretsizdir:

YouTube kanalı olarak Tanrılar için Çevrimiçi Üniversitem: https://www.youtube.com/channel/UCzbqv8YCrq30I5Nm1aJ3g1w/videos

Web sitesi olarak Tanrılar için Çevrimiçi Üniversitem: https://onlineuniversityforgods.wordpress.com/

Canlı [make only good and constructive movements inside of you with your mind (in the spirit), with your body, and outside of you]!

Author

8 Comments

1. Adıyaman merkezden ben Emine. Selam sayfanız valla güzel, linkedinde paylaştım 20-03-2021 10:55:39

2. Eskişehir dan kimler var. YARATICI, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . selam arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 330

3. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

4. Bayburt dan kimler var. YARATICI, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok güzel, saolun , hatice – 417

5. Yalova dan kimler var. YARATICI, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . Selam siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler , – 296

6. Konya dan kimler var. YARATICI, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 370

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link