Kendimi kısaca tanıtmama izin verin. Benim adım Stevan Lj. Urošević. Elektrik mühendisliğinde problem çözmede insan yaratıcılığının uygulanmasında aşağıdaki gerçeklerin gösterebileceği tecrübeli ve etkiliyim. Doktora eğitimimi tamamladım. elektro-optik alanında elektrik mühendisliğinde [I worked mostly on optics (with light)] Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) yaklaşık üç yıl iki ayda. Teorik ve deneysel olarak ışık çalıştım. Şimdi her şeyin ışıktan yapıldığını açıkça biliyorum. Doktora derecem tez yaklaşık dört tipik doktora için araştırma sonuçlarına sahiptir; tipik bir Ph.D. ilk yazar olarak iki dergi makalesi için araştırma sonuçlarına karşılık gelir ve tez, ilk yazar olarak yaklaşık sekiz dergi makalesi için araştırma sonuçlarına sahiptir. Elektrik mühendisliğinde sonuçlarda gösterilen insan yaratıcılığı ilkesi, hayatın her yerinde uygulanabilir.

İnsan yaratıcılığında benimle yapılan istişareler, bir insana, Yaratıcının, Baba’nın, En Yüce Tanrı’nın tam doğruluğu içinde yaşamdaki herhangi bir sorunu çözme yeteneğinin bilincinde olması önerilecek şekildedir. Pratik sonuca dayalı olarak tamamen doğru bir hayat yaşıyorum ve Yaradan ile tam bir iyilik hakkında konuşabiliyorum. [any human can do this]. Bir insana ilettiğim tüm gerçek (tanrısal bilgi) Yaradan’dandır, sadece onu iletirim. Ben herhangi bir mezhebin üyesi değilim. Dünyadaki hiçbir insan yapımı örgütün üyesi değilim. Benimle dünyanın her yerinden İngilizce veya Sırp dilinde Skype üzerinden günde 45 dakika konuşmak tamamen koşulsuz olarak ücretsizdir.

Bana e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz: stevanurosevic@gmail.com

Aşağıdaki iki bölümde, oraya koyduğum her şey kayıtsız şartsız ücretsizdir:

YouTube kanalı olarak Tanrılar için Çevrimiçi Üniversitem: https://www.youtube.com/channel/UCzbqv8YCrq30I5Nm1aJ3g1w/videos

Web sitesi olarak Tanrılar için Çevrimiçi Üniversitem: https://onlineuniversityforgods.wordpress.com/

Canlı [make only good and constructive movements inside of you with your mind (in the spirit), with your body, and outside of you]!

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, şukuladım , mehmet – 231

2. Merhaba paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

3. Aksaray dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . Selamlar web siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 347

4. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 371

5. Aksaray dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . Mrb siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler , gaye – 259

6. Bilecik dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . Mrb siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 267

7. Rize dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ziya – 13

8. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhaba siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 418

9. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 308

10. Balıkesir dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . Selam herkese web siten cidden dikkatimi çekti, saolun , memo – 252

11. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . Merhabalar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 70

12. Hatay dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . selamun aleyküm sayfa süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , Emine – 375

13. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 140

14. Edirne dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 458

15. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırpça Skype üzerinden 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ali – 8

16. Sivas merkezden ben emin. Selamlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, saolun 03-03-2021 05:18:04

17. Çanakkale merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2021 03:24:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link