Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz

Kendimi kısaca tanıtmama izin verin. Benim adım Stevan Lj. Urošević. Elektrik mühendisliğinde problem çözmede insan yaratıcılığının uygulanmasında aşağıdaki gerçeklerin gösterebileceği tecrübeli ve etkiliyim. Doktora eğitimimi tamamladım. elektro-optik alanında elektrik mühendisliğinde [I worked mostly on optics (with light)] Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) yaklaşık üç yıl iki ayda. Teorik ve deneysel olarak ışık çalıştım. Şimdi her şeyin ışıktan yapıldığını açıkça biliyorum. Doktora derecem tez yaklaşık dört tipik doktora için araştırma sonuçlarına sahiptir; tipik bir Ph.D. ilk yazar olarak iki dergi makalesi için araştırma sonuçlarına karşılık gelir ve tez, ilk yazar olarak yaklaşık sekiz dergi makalesi için araştırma sonuçlarına sahiptir. Elektrik mühendisliğinde sonuçlarda gösterilen insan yaratıcılığı ilkesi, hayatın her yerinde uygulanabilir.

İnsan yaratıcılığında benimle yapılan istişareler, bir insana, Yaratıcının, Baba’nın, En Yüce Tanrı’nın tam doğruluğu içinde yaşamdaki herhangi bir sorunu çözme yeteneğinin bilincinde olması önerilecek şekildedir. Pratik sonuca dayalı olarak tamamen doğru bir hayat yaşıyorum ve Yaradan ile tam bir iyilik hakkında konuşabiliyorum. [any human can do this]. Bir insana ilettiğim tüm gerçek (tanrısal bilgi) Yaradan’dandır, sadece onu iletirim. Ben herhangi bir mezhebin üyesi değilim. Dünyadaki hiçbir insan yapımı örgütün üyesi değilim. Benimle dünyanın her yerinden İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla günde 45 dakika konuşmak tamamen koşulsuz olarak ücretsizdir.

Benimle E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz: stevanurosevic@gmail.com

Aşağıdaki iki bölümde, oraya koyduğum her şey kayıtsız şartsız ücretsizdir:

YouTube kanalı olarak Tanrılar için Çevrimiçi Üniversitem: https://www.youtube.com/channel/UCzbqv8YCrq30I5Nm1aJ3g1w/videos

Web sitesi olarak Tanrılar için Çevrimiçi Üniversitem: https://onlineuniversityforgods.wordpress.com/

Canlı [make only good and constructive movements inside of you with your mind (in the spirit), with your body, and outside of you]!

“Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz” üzerine 20 yorum

1. Kocaeli dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 97

2. Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 09-01-2021 17:02:20

3. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 415

4. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 116

5. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 446

6. Karaman merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 09-01-2021 21:58:36

7. Kilis merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 11-01-2021 18:21:53

8. Bursa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 07:37:24

9. Bartın merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, tebrikler 19-01-2021 07:45:51

10. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 126

11. Ordu merkezden ben Hasan. Mrb web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-01-2021 21:17:06

12. Kırşehir dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . selamun aleyküm web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım , Emine – 12

13. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım 08-02-2021 20:45:28

14. Kütahya merkezden ben ziya. Selam herkese web siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2021 20:43:48

15. Sinop merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, tebrikler 23-02-2021 05:29:01

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link