Kendimi kısaca tanıtmama izin verin. Benim adım Stevan Lj. Urošević. Elektrik mühendisliğinde problem çözmede insan yaratıcılığının uygulanmasında aşağıdaki gerçeklerin gösterebileceği tecrübeli ve etkiliyim. Doktora eğitimimi tamamladım. elektro-optik alanında elektrik mühendisliğinde [I worked mostly on optics (with light)] Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) yaklaşık üç yıl iki ayda. Teorik ve deneysel olarak ışık çalıştım. Şimdi her şeyin ışıktan yapıldığını açıkça biliyorum. Doktora derecem tez yaklaşık dört tipik doktora için araştırma sonuçlarına sahiptir; tipik bir Ph.D. ilk yazar olarak iki dergi makalesi için araştırma sonuçlarına karşılık gelir ve tez, ilk yazar olarak yaklaşık sekiz dergi makalesi için araştırma sonuçlarına sahiptir. Elektrik mühendisliğinde sonuçlarda gösterilen insan yaratıcılığı ilkesi, hayatın her yerinde uygulanabilir.

İnsan yaratıcılığında benimle yapılan istişareler, bir insana, Yaradan’ın, Baba’nın, En Yüce Tanrı’nın tam doğruluğu içinde yaşamdaki herhangi bir sorunu çözme yeteneğinin bilincinde olması önerilecek şekildedir. Pratik sonuca dayalı olarak tamamen doğru bir hayat yaşıyorum ve Yaradan ile tam bir iyilik hakkında konuşabiliyorum. [any human can do this]. Bir insana ilettiğim tüm gerçek (tanrısal bilgi) Yaradan’dandır, sadece onu iletirim. Ben herhangi bir mezhebin üyesi değilim. Dünyadaki hiçbir insan yapımı örgütün üyesi değilim. Benimle dünyanın her yerinden İngilizce veya Sırp dilinde Skype üzerinden günde 45 dakika konuşmak tamamen koşulsuz olarak ücretsizdir.

Benimle E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz: stevanurosevic@gmail.com

Aşağıdaki ikisinde her şey koşulsuz olarak ücretsizdir:

YouTube kanalı olarak Tanrılar için Çevrimiçi Üniversitem: https://www.youtube.com/channel/UCzbqv8YCrq30I5Nm1aJ3g1w/videos

Web sitesi olarak Tanrılar için Çevrimiçi Üniversitem: https://onlineuniversityforgods.wordpress.com/

Canlı [make only good and constructive movements inside of you with your mind (in the spirit), with your body, and outside of you]!

Author

39 Comments

1. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . Merhaba sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 214

2. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , – 498

3. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten güzel, sağolun , ahmet – 84

4. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım , – 87

6. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 199

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 350

9. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 387

10. Kahramanmaraş merkezden ben . Merhaba web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 13-02-2021 15:15:54

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 363

12. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 338

13. Sakarya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 19-02-2021 13:58:01

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 186

15. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 171

16. Selamlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

17. Elazığ merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, sağolun 27-02-2021 06:58:33

18. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 437

19. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhabalar siten ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 07-03-2021 11:07:14

20. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 183

21. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 189

22. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, sağolun , doruk – 12

23. Çankırı merkezden ben ali. Mrb siten inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-03-2021 05:29:51

24. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Selam web siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 190

25. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 344

26. Erzincan merkezden ben Aylin. Selam web siten gerçekten çok güzel, sağolun 20-03-2021 03:46:07

27. Yozgat dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 389

28. Erzurum merkezden ben gaye. Mrb siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2021 02:25:55

29. Kars dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . Merhabalar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 490

30. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 27-04-2021 21:34:21

31. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

32. Tunceli dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . Merhabalar sayfan vallaha güzel, sağolun , mehmet – 111

33. Selam herkese web siten valla çok iyi, twitter da paylaştım

34. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 213

35. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 329

36. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 260

37. Tokat dan kimler var. Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 256

38. Bu konu : ” Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Üzerine İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 65

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link