YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz.

Ben ve k7ds’m şakayla tek boynuzlu at olarak adlandırıyorduk, çünkü doğaüstü bir inilti sesi çıkarıyor. “Tek boynuzlu at bu gece sinsi dolaşıyor!” Gibi Eski kovboy komşularımın bunu yıllardır duyduğunu yeni öğrendim. Buna “uzun at” diyorlar. 😨 Geceleri ne zaman duysam, yoluma bakıp herkesin ışıklarının yandığını görebiliyorum.

Açık olmak gerekirse, hepimiz çakallara, çeşitli vahşi hayvanlara ve gerçek atlara aşinayız. Bu farklı bir şey. Ve bu d3f7n kesinlikle organik bir yaratık gürültüsü, mekanik bir ses değil.

Bulunduğun yerde böyle bir şeyin var mı? Bir at, tilki ve havai fişek arasında bir haç gibi geliyor mu ??

“YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz.” üzerine 21 yorum

1. Kars merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 02:50:55

2. Siirt merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-09-2020 12:50:52

3. Kilis merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-09-2020 18:06:52

4. Antalya merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 24-09-2020 18:22:42

5. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Ordu dan kimler var. YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. . Merhabalar siten vallaha mükemmel, teşekkürler , mehmet – 481

Yorum yapın