Ben ve k7ds’m şakayla tek boynuzlu at olarak adlandırıyorduk, çünkü doğaüstü bir inilti sesi çıkarıyor. “Tek boynuzlu at bu gece sinsi dolaşıyor!” Gibi Eski kovboy komşularımın bunu yıllardır duyduğunu yeni öğrendim. Buna “uzun at” diyorlar. 😨 Geceleri ne zaman duysam, yoluma bakıp herkesin ışıklarının yandığını görebiliyorum.

Açık olmak gerekirse, hepimiz çakallara, çeşitli vahşi hayvanlara ve gerçek atlara aşinayız. Bu farklı bir şey. Ve bu d3f7n kesinlikle organik bir yaratık gürültüsü, mekanik bir ses değil.

Bulunduğun yerde böyle bir şeyin var mı? Bir at, tilki ve havai fişek arasında bir haç gibi geliyor mu ??

Author

67 Comments

1. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

3. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Merhabalar web siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Siirt merkezden ben Emine. Merhaba siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 08-08-2020 14:18:55

6. selamun aleyküm paylaşımın yeminle iyi, facebookta paylaştım

7. Kars merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 02:50:55

8. Mrb bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

9. Kütahya merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-08-2020 14:18:51

10. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Siirt merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-09-2020 12:50:52

12. Kilis merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-09-2020 18:06:52

13. Gürbüz Reply

Slm bu web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Antalya merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 24-09-2020 18:22:42

17. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

18. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Van merkezden ben ziya. Slm web siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler 07-10-2020 20:51:54

20. Ordu dan kimler var. YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. . Merhabalar siten vallaha mükemmel, teşekkürler , mehmet – 481

21. Kırklareli dan kimler var. YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. . Merhaba siten inanki mükemmel, saolun , gaye – 117

22. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, tebrikler

23. Bu konu : ” YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 125

24. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfa valla hayran edici, teşekkürler

25. Çankırı merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-11-2020 21:44:51

26. Konya merkezden ben . Slm web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 10-11-2020 13:47:13

27. Bayburt dan kimler var. YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. . selamun aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 112

28. Ordu dan kimler var. YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 57

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 222

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 53

31. Bu konu : ” YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , – 296

32. Osmaniye merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-12-2020 22:48:40

33. Merhaba herkese sayfan vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

34. Uşak merkezden ben Hasan. Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 31-12-2020 23:38:30

35. Bu konu : ” YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler , ziya – 384

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, saolun , elif yılmaz – 143

37. Şanlıurfa dan kimler var. YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. . Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 212

38. Gürbüz Reply

Selam herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

39. Gürbüz Reply

Bu konu : ” YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 473

40. Mrb paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

41. Amasya dan kimler var. YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. . Merhaba herkese web siten valla iyi, teşekkürler , Aylin – 302

42. Adıyaman dan kimler var. YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. . Slm siteniz vallaha billaha güzel, sağolun , Aylin – 227

43. Bu konu : ” YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , doruk – 463

44. selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

45. Aydın dan kimler var. YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. . Selam herkese web sitesi gerçekten iyi, tebrikler , hatice – 115

46. Van dan kimler var. YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. . Selamlar siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 200

47. Batman merkezden ben . Slm sayfan inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 08-02-2021 05:07:44

48. Nevşehir merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, tebrikler 16-02-2021 20:52:38

49. Bu konu : ” YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 256

50. Diyarbakır merkezden ben banu. Mrb web siten ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 27-02-2021 09:03:16

51. İzmir dan kimler var. YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. . Merhaba web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 264

52. Kırklareli merkezden ben memo. Merhaba web siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 05-03-2021 23:49:58

53. Isparta merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-03-2021 23:59:05

54. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

55. Bu konu : ” YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 47

56. Erzurum merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 26-03-2021 01:21:12

57. Bu konu : ” YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 464

58. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

59. Zonguldak dan kimler var. YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. . selamun aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler , – 96

60. Edirne dan kimler var. YARATIK-POST. Mayıs ve Haziran aylarında Bryan, TX’deki garip çığlık sesleri hatırlıyor musunuz? Bu durumu SADECE öğrendim … Ben de TX’teyim ve iki yıldır ara sıra duyuyoruz. . Mrb paylaşımın gerçekten çok iyi, tebrikler , doruk – 130

61. Merhabalar paylaşımın valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

62. Bolu merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-05-2021 13:58:39

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link